Lista produktów producenta Babette

Babette Original Czarny

Babette Original Czarny BABETTE™ Original Dostosowany do Twojej patelni. Wytrzymuje wysoką temperaturę, ale nie może być wystawiony bezpośrednio na źródło ciepła.

0,00 zł
Babette Original Czerwony

Babette Original Czerwony BABETTE™ Original Dostosowany do Twojej patelni. Wytrzymuje wysoką temperaturę, ale nie może być wystawiony bezpośrednio na źródło ciepła.

0,00 zł
Babette Steel Czerwony

Babette Steel Czerwony BABETTE™ Steel By uchronić Twoje palce przed gorącem, firma BABETTE™ nadchodzi z silikonową nasadką, dostępną w kolorze czerwonym i czarnym. Odpowiednie na kuchenkę gazową, elektryczną oraz indukcyjną.

0,00 zł
Babette Original Szary

Babette Original Szary BABETTE™ Original Dostosowany do Twojej patelni. Wytrzymuje wysoką temperaturę, ale nie może być wystawiony bezpośrednio na źródło ciepła.

0,00 zł
Babette Steel Czarny

Babette Steel Czarny BABETTE™ Steel By uchronić Twoje palce przed gorącem, firma BABETTE™ nadchodzi z silikonową nasadką, dostępną w kolorze czerwonym i czarnym. Odpowiednie na kuchenkę gazową, elektryczną oraz indukcyjną.

0,00 zł
Babette Original Zielony

Babette Original Zielony BABETTE™ Original Dostosowany do Twojej patelni. Wytrzymuje wysoką temperaturę, ale nie może być wystawiony bezpośrednio na źródło ciepła.

0,00 zł
Showing 1 - 6 of 6 items