Lista produktów producenta Bialetti

Baletti coffee maker

na stronie

Baletti L'omino Con i Baffi 6 Filiżanek Zestaw 6 Filiżanek

179,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Zestaw Coffee Press Zaparzacz Zestaw Coffee Press marki Bialetti to zestaw idealny nie tylko, aby przygotować aromatyczną, wolną od fusów kawę, herbatę czy herbatę ziołową, ale także by mieć możliwość skosztowania jej dzięki dołączonym filiżankom. W zestawie: dzbanek 800ml, 2 kubki po 200 ml. Kolory: czerwony i czarny.

129,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti  Stekepanne Patelnia. Linia patelni Stekepanne marki Bialetti jest w całości wyprodukowana we Włoszech z odlewu aluminiowego w celu optymalizacji wykorzystania ciepła i uzyskania najlepszych wyników gotowania. Patelnia dostępna w rozmiarze 26 cm.

119,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Aeterna Kawiarka Z kawiarką Aeterna parzenie kawy stanie się codziennym, przyjemnym rytuałem. Estetycznie wykonana, z połyskującego aluminium wzbogaci każdy stół. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 tz.

135,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 3, 6 TZ.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Rubino Kawiarka Allegra Rubino to kawiarka, która swoim nietuzinkowym wyglądem wprawia w dobry nastrój. Łączy niezawodność z estetyką, aby zapewnić aromatyczną przerwę na kawę. W rozmiarze: 3 TZ.

112,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Chic Patelnia. Produkty z serii Chic zawierają w sobie zarówno elegancję jak i praktyczność - niezbędne w Twojej kuchni. Zestaw patelni Bialetti został zaprojektowany dla osób dbających o szczegóły, którzy kochają tworzyć wyrafinowane smaki.

109,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Divina Garnek na Indukcję Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W tej serii zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną, a przede wszystkim dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem oraz stylem. Garnek z dwoma uchwytami w...

289,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Divina Kawiarka na Indukcję Divina to kawiarka o niezwykle prostej lecz stylowej i wyrafinowanej linii. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10.

212,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Divina Pokrywka na Indukcję Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W tej serii zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną, a przede wszystkim dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem oraz stylem. Pokriwka w rozmiarach: 14, 16,...

89,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Elegance Kawiarka Twoja chwila z kawą w stylowej odsłonie. Doświadczenia związane z kawą to smak, aromat, ale także piękno i oryginalność w sposobie zaparzenia. W rozmiarach: 1, 3, 6tz

100,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 239 items