Firma Sciola narodziła się w 1973 roku, w miasteczku Lumezzane, w okolicy Brescii z jednomyślności i kreatywności trzech braci: Mario, Angelo i Giuseppe Sciola. Jako specjaliści w branży obróbki metali, rozpoczęli produkcję sztućców ze stali nierdzewnej, która dziś jest kontynuowana przez nowe pokolenia, a ich najwyższa jakość jest ceniona na ar...

Firma Sciola narodziła się w 1973 roku, w miasteczku Lumezzane, w okolicy Brescii z jednomyślności i kreatywności trzech braci: Mario, Angelo i Giuseppe Sciola. Jako specjaliści w branży obróbki metali, rozpoczęli produkcję sztućców ze stali nierdzewnej, która dziś jest kontynuowana przez nowe pokolenia, a ich najwyższa jakość jest ceniona na arenie międzynarodowej. Od tamtego czasu firma Sciola stała się synonimem gwarancji i jakości produktów, które są wytwarzane ze starannie dobranych surowców, w technicznie zaawansowanym cyklu produkcyjnym, z dokładnym wykończeniem i dbałością o szczegóły. To sprawia, że sztućce te są niepowtarzalne. Firma zawsze zwraca uwagę na jakość, wybierając najlepsze surowce - zaczynając od stali, która stanowi fundamentalny 'składnik" sztućców, produkcję, aż po nowoczesne i wyrafinowane wykończenie.

Aby zagwarantować klientom maksimum satysfakcji, przez lata udoskonalali i umacniali swoje usługi, począwszy od najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, które umożliwiają uzyskanie doskonałych wyników.

Dziennie firma jest w stanie wyprodukować 150 000szt sztućców, zawsze zwracając dużą uwagę na produkt finalny, od zakupu najlepszych surowców do polerowania i pakowania. Sztućce ze stali nierdzewnej są produkowane w całości we Włoszech, by zagwarantować jakość i design, który zawsze wyróżniał produkty marki Sciola.

Specjalny nacisk jest również kładziony na środowisko naturalne; Firma stosuje się do obowiązujących przepisów krajowych odnoszących się do stosowania odpowiednich materiałów podczas całego cyklu produkcyjnego, by mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Najmocniejszą stroną firmy Sciola jest dzienna produkcja dużej liczby sztućców, dzięki czemu mogą zająć się ważnymi zamówieniami, szczególnie dla dużych hurtowni. Każdy pojedynczy element jest zaprojektowany, by spełniać coraz bardziej złożone i różnorodne zapotrzebowanie dotyczące nakryć stołu. Wzornictwo sztućców i ich funkcjonalność firma Sciola dostosowuje do panujących aktualnie trendów estetycznych, jednocześnie zachowując pierwotną ideę wszechstronności i jakość. Sztućce firmy Sciola często stają się najlepszymi akcesoriami tam, gdzie się znajdą. Obecnie, nazwa firmy Sciola, jest ceniona i dobrze znana na całym świecie i w każdym gospodarstwie domowym, dzięki rozległej sieci dystrybucji utworzonej na przestrzeni lat oraz niewątpliwej gwarancji zakupu produktu Made in Italy.

Więcej

Sciola SG Posaterie 

There are 9 products.

SG Posaterie Bari Cechy sztućców Bari: Stal nierdzewna 18/C. Doskonały stosunek jakości do ceny.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Cristal Cechy sztućców Cristal:Stal nierdzewna 18/C. Profil : Złoty i srebrny Grubość: 2.5 mm, 1.8 mm oraz 1.5 mm.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Hotel Cechy sztućców Hotel: Stal nierdzewna 18/C. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 2,5 mm, 1.8 mm, I 1.5 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Laura Cechy sztućców Laura: Stal nierdzewna 18/C. Profil: Złoty i srebrny. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 2.5 mm oraz 1.8 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Oxford Cechy sztućców Oxford: Stal nierdzewna 18/C. Profil: Złoty i srebrny. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 3 mm, 2.5 mm I 1.8 mm.

10,44 zł
0 Recenzja (e)

SG Posaterie Venezia Cechy sztućców Venezia: Stal nierdzewna 18/C. Profil: złoty i srebrny. Wykończenia: błyszczące. Grubość: 2.5 mm, 1.8 mm oraz 1.5 mm.

24,12 zł
0 Recenzja (e)

SG Sciola Honda Cechy sztućców Honda: Stal nierdzewna 18/C. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 1.8 mm I 1.5 mm.

8,16 zł
0 Recenzja (e)

SG Sciola Roma Cechy sztućców Roma: Stal nierdzewna 18/C. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 3 mm, 2.5 mm oraz 1.8 mm.

0,00 zł
0 Recenzja (e)

SG Sciola Thema Cechy sztućców Thema: Stal nierdzewna 18/C. Dostępne również o złotym profilu. Wykończenie: błyszczące. Grubość: 1.5 mm.

0,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 9 of 9 items