Outlet 

W kategorii jest 56 produktów.
na stronie
Bialetti Venus Kawiarka

Bialetti Venus Kawiarka Z miłości do kawy. Kawiarka o harmonijnych kształtach dla tych, którzy kochają zarówno kawę jak i nowoczesny wygląd. Dostępna w rozmiarach: 4, 6, 10 tz. Rozmiary 4, 6 oraz 10 tz. nadają sie na indukcję.

76,85 zł 145,00 zł -47%
Bialetti Musa Kawiarka

Bialetti Musa Kawiarka Wyrafinowana przerwa na kawę. Elegancja i funkcjonalność kawiarki Musa, wykonanej ze stali, zapewni miłą atmosferę w Twojej kuchni. Dostępna w rozmiarach:  2, 10 tz. Rozmiar: 10 tz nadaje się na indukcję.

83,40 zł 139,00 zł -40%
Bialetti Moka Express Kawiarka

Bialetti Moka Express Kawiarka Włoska Ikona od 1933 roku oraz bezsprzeczny symbol stylu Made in Italy i jakości na całym świecie. Kawiarka Moka Express gwarantuje tradycyjny rytuał parzenia kawy wraz z możliwością przygotowania prawdziwej włoskiej kawy. Dostępna w rozmiarach: 1, 2, 3, 4, 6, 9.

56,43 zł 99,00 zł -43%
Bialetti Brikka 'R' Kawiarka

Bialetti Brikka'R' Kawiarka Kawiarka Brikka została całkowicie wykonana z aluminium. Spośród innych kawiarek wyróżnia ją system ciśnieniowy tworzący na kawie piankę podobną do tej przy prawdziwym esspresso. W rozmiarach: 2, 4 TZ.

110,98 zł 179,00 zł -38%
Bialetti Coffee Press Preziosa Zaparzacz Preziosa

Bialetti Coffee Press Preziosa Zaparzacz Preziosa  Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. Dostępny w rozmiarach:  3 tz 350 ml. i 8 tz 1 l.

61,38 zł 99,00 zł -38%
Bialetti Coffee Press Trendy 1 lt. Zaparzacz Trendy 1l.

Bialetti Coffee Press Trendy 1 lt. Zaparzacz Trendy 1l. Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. Dostępny w rozmiarze 1 l.

77,40 zł 129,00 zł -40%
Bialetti Moka Induction Gold Kawiarka na Indukcję

Bialetti Moka Induction Gold Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. W rozmiarach: 3 oraz 6 tz.

92,11 zł 173,80 zł -47%
Bialetti Moka Induction Anthracite Kawiarka na Indukcję

Bialetti Moka Induction Anthracite Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. Dostępny w rozmiarze 3 tz. 

92,11 zł 173,80 zł -47%
Bialetti Moka Induction Red Kawiarka na Indukcję

Bialetti Moka Induction Red Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. Dostępny w rozmiarach 3 i 6 tz.

92,11 zł 173,80 zł -47%
Bialetti Aeternum Morenita Kawiarka

Bialetti Aeternum Morenita Kawiarka Kawiarka Morenita to klasyczna aluminiowa kawiarka do przygotowywania aromatycznej kawy jak z kawiarni  w zaciszu domowym. Dostępna w rozmiarze: 1 tz

41,76 zł 80,30 zł -48%
Bialetti Dama Kawiarka Dama

Bialetti Dama Kawiarka Dama Kawiarka dodająca kreatywności. Kawiarka Dama Gran Gala łączy pasję do kawy z modnym designem. Wyrafinowany wygląd w modnym i eleganckim kształcie. Kawiarka Dama Gran Gala Bialetti została stworzona z aluminium z lakierowanym na czarno dolnym zbiornikiem. Dostępne rozmiary 1 and 3 tz.

67,50 zł 135,00 zł -50%
Bialetti Orzo Express Kawiarka Orzo Express

Bialetti Orzo Express Kawiarka Orzo Express Bialetti Kawiarka Orzo Express jest kawiarką stworzoną z myślą o zaparzaniu kawy zbożowej. Posiada specjalny filtr oraz owalny separator zatrzymujący osad z kawy. Dostępny w rozmiarach 2 i 4 tz.

99,30 zł 165,50 zł -40%
Showing 1 - 12 of 56 items

Witamy w sekcji OUTLET, która powstała z myślą o produktach, które dotychczas pełniły funkcję wystawową i prezentacyjną w wyniku czego mają nieznaczne zarysowania, uszkodzenia lub brak im oryginalnego opakowania.

Ważne! Produkty pozostają w pełni funkcjonalne, a wspomniane drobne uszkodzenia nie mają żadnego wpływu na ich prawidłowe użytkowanie ...

Witamy w sekcji OUTLET, która powstała z myślą o produktach, które dotychczas pełniły funkcję wystawową i prezentacyjną w wyniku czego mają nieznaczne zarysowania, uszkodzenia lub brak im oryginalnego opakowania.

Ważne! Produkty pozostają w pełni funkcjonalne, a wspomniane drobne uszkodzenia nie mają żadnego wpływu na ich prawidłowe użytkowanie i korzystanie z nich. Dodatkowo, w przypadku naczyń, miej na uwadze fakt, że zarysowania znajdują się wyłącznie na zewnętrznej powłoce, a nie wewnątrz naczynia, co mogłoby być szkodliwe dla Twojego zdrowia i komfortu użytkowania.

By ułatwić Ci wybór dokonaliśmy podziału na kawiarki i naczynia.

Pamiętaj !!! Zanim dokonasz wyboru, masz możliwość zwrócenia się do nas z prośbą o przesłanie zdjęcia konkretnego produktu pod adresem sklep@scapol.pl. Pamiętaj, że w przypadku sekcji OUTLET, nie ma możliwości zwrotu towaru.

Produkty objęte są gwarancją 2 lat i nie obejmują uszkodzeń, które posiadały w chwili sprzedaży.

Ciesz się sprawną kawiarką i bez obaw korzystaj z dostępnych naczyń - I TO W NIEBYWALE NISKIEJ CENIE!

Więcej