Akcesoria Imperia 

Brak produktów z tej kategorii.
Akcesoria Imperia

Akcesoria do kuchni Imperia

Imperia powstała oficjalnie 3 lutego 1932 roku jako następstwo małej pracowni rzemieślniczej i zaczęła od razu dystrybuować maszynki do makaronu na całym świecie. Głównym rynkiem odniesienia stały się Stany Zjednoczone i ich liczni włoscy emigranci, którzy dzięki wykorzystaniu maszynki do makaronu stworzyli pewnego ro...

Akcesoria do kuchni Imperia

Imperia powstała oficjalnie 3 lutego 1932 roku jako następstwo małej pracowni rzemieślniczej i zaczęła od razu dystrybuować maszynki do makaronu na całym świecie. Głównym rynkiem odniesienia stały się Stany Zjednoczone i ich liczni włoscy emigranci, którzy dzięki wykorzystaniu maszynki do makaronu stworzyli pewnego rodzaju sentymentalne połączenie ze smakiem ich oddalonej ojczyzny. Teraz Imperia eksportuje swoje produkty do 77 krajów na całym świecie.

Marka Imperia

Wraz z rozwojem firmy, marka Imperia stała się synonimem trwałości produktów dla gospodarstw domowych o silnej tożsamości marki. Obecnie oferta zawiera ponad 25 pozycji, z których każdą stworzono, aby zapewnić najwyższą jakość świeżego makaronu. Do linii makaronów dołączył szereg małych urządzeń kuchennych (takich jak: tarki, wyciskarki do pomidorów i maszynki do mięsa). Krótko mówiąc, firma Imperia posiada trzy kategorie produktów: HOME, PROFESSIONAL oraz ELECTRIC APPLIANCES.

Produkcja odbywa się w naszym zakładzie w Sant'Ambrogio, Turyn i jesteśmy dumni, że każdy produkt jest w 100% włoski, wykonany przez pracowników włoskich z krajowych surowców.

Produkty firmy Imperia powstają we Włoszech.

Więcej