Imperia

Akcesoria do kuchni Imperia

Imperia powstała oficjalnie 3 lutego 1932 roku jako następstwo małej pracowni rzemieślniczej i zaczęła od razu dystrybuować maszynki do makaronu na całym świecie. Głównym rynkiem odniesienia stały się Stany Zjednoczone i ich liczni włoscy emigranci, którzy dzięki wykorzystaniu maszynki do makaronu stworzyli pewnego ro...

Akcesoria do kuchni Imperia

Imperia powstała oficjalnie 3 lutego 1932 roku jako następstwo małej pracowni rzemieślniczej i zaczęła od razu dystrybuować maszynki do makaronu na całym świecie. Głównym rynkiem odniesienia stały się Stany Zjednoczone i ich liczni włoscy emigranci, którzy dzięki wykorzystaniu maszynki do makaronu stworzyli pewnego rodzaju sentymentalne połączenie ze smakiem ich oddalonej ojczyzny. Teraz Imperia eksportuje swoje produkty do 77 krajów na całym świecie.

Marka Imperia

Wraz z rozwojem firmy, marka Imperia stała się synonimem trwałości produktów dla gospodarstw domowych o silnej tożsamości marki. Obecnie oferta zawiera ponad 25 pozycji, z których każdą stworzono, aby zapewnić najwyższą jakość świeżego makaronu. Do linii makaronów dołączył szereg małych urządzeń kuchennych (takich jak: tarki, wyciskarki do pomidorów i maszynki do mięsa). Krótko mówiąc, firma Imperia posiada trzy kategorie produktów: HOME, PROFESSIONAL oraz ELECTRIC APPLIANCES.

Produkcja odbywa się w naszym zakładzie w Sant'Ambrogio, Turyn i jesteśmy dumni, że każdy produkt jest w 100% włoski, wykonany przez pracowników włoskich z krajowych surowców.

Produkty firmy Imperia powstają we Włoszech.

Więcej

Imperia 

There are 8 products.
Imperia Raviolamp

Imperia Raviolamp  to forma do robienia ravioli w różnych rozmiarach i ilościach. W zestawie wałek.

58,93 zł
Imperia Maszynka do...

Imperia to maszynka do makaronu z możliwością przytwierdzenia do stołu. Pozwala rozwałkować ciasto na dowolną grubość.

213,49 zł
Imperia Electric...

Electric Imperia to  Maszynka do Makaronu z elektrycznym silnikiem z możliwością przytwierdzenia jej do stołu. Pozwala rozwałkować ciasto na dowolną grubość.

549,65 zł
Imperia Pasta Facile

Imperia Pasta Facile silnik, który przekształca ręczną maszynkę do makaronu w elektryczną.

335,20 zł
Imperia Fogliochef

Imperia Fogliochef  to silikonowa mata do wałkowania ciasta w zestawie z wałkiem.

89,84 zł
Imperia Stendipasta

Imperia Stendipasta  to suszarka do makaronu.

68,59 zł
Imperia Titania...

Imperia Titania  to ręczna maszynka do makaronu z możliwością przytwierdzenia jej do stołu. Pozwala rozwałkować makaron na dowolną grubość.

172,91 zł
Imperia Titania I Love...

Imperia Titania I Love Pasta  to zestaw do makaronu składający się z maszynki do makaronu Titania, suszarki, formy w kształcie serc do ravioli oraz wałka.

394,13 zł
Showing 1 - 8 of 8 items