Westmark

Najwyższa jakość, łącząca tradycję i nowoczesność.

400 lat historii sukcesu ziemniaków w Europie i ponad 50 lat sukcesu obieraczki Westmark Swivel „FAMOS”, która służy do obierania tych ziemniaków. Zarówno ziemniak, jak i obieraczka „FAMOS” zrewolucjonizowała życie w kuchni. Większość z Was prawdopodobnie znajdzie taką obieraczkę w domu… lub wid...

Najwyższa jakość, łącząca tradycję i nowoczesność.

400 lat historii sukcesu ziemniaków w Europie i ponad 50 lat sukcesu obieraczki Westmark Swivel „FAMOS”, która służy do obierania tych ziemniaków. Zarówno ziemniak, jak i obieraczka „FAMOS” zrewolucjonizowała życie w kuchni. Większość z Was prawdopodobnie znajdzie taką obieraczkę w domu… lub widziała jak jest używana przez rodziców i dziadków.
Obecnie jako wyspecjalizowany i niezawodny partner Westmark oferuje szeroką gamę sprytnych i praktycznych gadżetów kuchennych i artykułów użytku domowego.
Z tradycyjnych względów i jako, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy, większość naszych produktów wykonujemy w Elspe (100km na wschód od Kolonii). Tutaj zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z metalu i plastiku, dba o to aby ogromne ilości niezawodnych produktów były gotowe do sprzedaży każdego dnia. Aby osiągnąć taką niezawodność korzystamy z doświadczenia każdego z naszych 80 pracowników w Elspe oraz grupy 10 specjalistów, którzy wytwarzają wysokiej jakości korkociągi, dziadki do orzechów i otwieracze do puszek z serii MONOPOL w Wittelsberg.

Akcesoria do kuchni Westmark – podstawowe narzędzia pracy

Kuchnia to miejsce, w którym nie może zabraknąć wielu podstawowych narzędzi pracy. Dlatego oferujemy akcesoria do kuchni Westmark – niemieckiej firmy, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a od ponad pól wieku zaopatruje klientów w różne praktyczne rozwiązania. Jej produkty nadają się do obierania i krojenia warzyw, owoców. Nie brakuje wśród nich krajalnic i szatkownic do warzyw, wykrawaczy czy separatorów do jajek,a także akcesoriów do obróbki grzybów. Niezawodne, innowacyjne, spełniają się jako praktyczne gadżety użytku domowego. Produkowane są z metalu oraz plastiku (ABS). Zarówno szatkownica do warzyw elektryczna, jak i maualna oraz inne akcesoria dostępne w naszym sklepie, są bardzo łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości.
Krajalnice, szatkownice i maszynki do warzyw

Krajalnica do warzyw to jedna z propozycji akcesoriów kuchennych marki Westmark. Solidna, niezawodna, wykonana z nierdzewnej stali świetnie zastąpi nóż i uprzyjemni pracę związaną z krojeniem ziemniaków, buraków, pomidorów czy innych jarzyn.

Taka maszynka jest urządzeniem, które obowiązkowo powinno znaleźć się w każdej kuchni. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji. Szatkownica czy krajalnica do warzyw przyda się z pewnością nie tylko do robienia sałatek, ale i do wielu innych potraw z udziałem jarzyn. Krajalnice do warzyw można np. wykorzystać do przygotowania frytek. Szatkownica natomiast przydać się może m.in. do kiszenia kapusty. W ofercie sklepu znajdą Państwo zarówno szatkownicę manualną, jak elektryczną.

Więcej

Westmark 

There are 161 products.
na stronie

Westmark Krajalnica do Owoców Divisorex Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

36,09 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Krajalnica Do Owoców 8P. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

17,60 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Krajalnica do owoców Universal. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

29,16 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Krajalnica do Owoców Vitamino. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

66,74 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Wykrawacz do Ogryzków Techno. Akcesoria do usuwania ogryzków – bardzo łatwe i szybkie w użyciu akcesoria, które pozwalają na łatwe i szybkie usunięcie ogryzka z jabłek i brzoskwiń i przygotowują owoce do krojenia.

26,13 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Wykrawacz do ogryzków Kernfix. Akcesoria do usuwania ogryzków – bardzo łatwe i szybkie w użyciu akcesoria, które pozwalają na łatwe i szybkie usunięcie ogryzka z jabłek i brzoskwiń i przygotowują owoce do krojenia.

26,14 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Krajalnica do grzybów Multi Purpose Slicer Champion. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

52,00 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Szczotka do Czyszczenia Grzybów. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

15,13 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Separator do Jajek. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

22,65 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Obcinaczka do Jajek. Obcinaczka do jajek pozwala jednym ruchem na oddzielenie skorupki jajka w sposób higieniczny i bez jego dotykania.

22,92 zł
0 Recenzja (e)

Westmak Krajalnica do Jajek Duplex. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

38,97 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Krajalnica do Jajek Maximus. Akcesoria do owoców, warzyw, jajek, grzybów pozwalające na ich szybkie krojenie, usuwanie ogryzków.

56,22 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 161 items