Lista produktów producenta Westmark

na stronie

Westmark Monopol Super Otwieracz: Dla ludzi uwielbiających funkcjonalność.Chromowy design.Cecha specjalna: łatwy do umiejscowienia na puszcze dzięki szczypcom - tarcza tnąca napędzana jest przez dwie sprężyny i tym samym reguluje się idealnie do każdej obręczy .Wymiary: 200 x 50 x 60 mm.Materiały: stal, chrom, cynowane, uchwyty PP, pokrętło ABS.

76,00 zł
0 Recenzja (e)

Monopol Westmark Bacchus Korkociąg z Podwójną Dźwignią Dla ludzi, którzy kochają ekstrawagancję.Ciekawa technika podwójnej dźwigni jest po prostu przyjemnością.Z oryginalną dźwignią z serii Monopol odpowiednią zarówno dla korków plastikowych jak i naturalnychPrecyzyjnie wykonanyDostępny również z satynowym wykończeniemWymiary: 150 x 90 x 35 mmMateriały:...

269,00 zł
0 Recenzja (e)

Westmark  Garnetta Krajalnica do Karbowania. Krajalnica do karbowania Garnetta: ładnie pokrojone np. warzywa wyglądają bardziej apetycznie, specjalne ostrze do karbowania, tnie sery, warzywa, owoce itp., wymiary: 210 x 30 x 25 mm, materiały: uchwyt PA, stal nierdzewna.

28,29 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Acryl Młynek do Soli i Pieprzu: do pieprzu, soli i innych przypraw, z ceramicznym młynkiem, wymiary: 51 x 139 mm, materiały: akryl, młynek ceramiczny, aluminium.

31,75 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Automatic Młynek: Młyn elektryczny.Elegancki design ze stali nierdzewnej.Wysokiej jakości młynek ceramiczny.Nadaje się zarówno do soli, pieprzu jaki innych przypraw.Praktyczna obsługa – jedną ręką.Materiały: korpus ze stali nierdzewnej (satynowe wykończenie), plastikowa podstawa oraz środkowa część, młynek ceramiczny.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Beer Colder Ocieplacz do Piwa: Rzadki gadżet na wyposażaniu profesjonalnych barów.Pomaga uzyskać odpowiednią temperaturę piwa – tak, że staje się bardziej przyjemne.Wystarczy wypełnić urządzenie ciepła wodą.Następnie zamknąć gumową uszczelką.Za pomocą wieszaka umieścić w prawidłowej pozycji w kuflu/szklance.Wymiary: 65 x 65 170 mm.Materiały: stal...

97,17 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Blok  Stojak na Noże. Stojak na noże pomoże w utrzymaniu ich ostrości na dłuższy czas i zoptymalizować czas i energię w kuchni.

82,45 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Casco Zatyczka do Szampana: Wymiary: 40 x 65 x 60 mm.Materiały: ABS – srebrna wersja, galwaniczne chromowanie.

16,00 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Classic Szczypce do Serwowania: Przeznaczenie zarówno do pieczenia jak i gotowania; przydatne przy skrobaniu dna naczynia z sosów czy innych substancji.Odporność na temperaturę do 260°C (500°F).Materiał: silikon.

27,43 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Comfort Szczypce do Serwowania:

29,38 zł
0 Recenzja (e)

Westmark Decoretto Krajalnica do Rzodkiewki. po prostu umieść rzodkiewkę na szczypcach i dociśnij – ładnie pocięte kawałki rzodkiewki pojawią się w mgnieniu oka,wskazówka: umieść na chwile rzodkiewkę w zimnej wodzie, a kawałki rzodkiewki będą „kwitnące”,przód krajalnicy ma ostrza zygzakowate i tworzy trójkątne kawałki,wymiary: 180 x 50 x 30 mm,materiały:...

63,48 zł
0 Recenzja (e)

Westrmark Dekofi  Dekorator do Korniszonów.  siedem ostrzy pozwala na szybkie i efektywne cięcie, jednym prostym cięciem korniszony sa pokrojone w dekoracyjny, ozdobny sposób, wymiary: 160 x 25 x 15 mm, materiały: ABS, stal nierdzewna.

24,72 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 159 items