Bialetti Lejek Kawiarki Stalowe

Nowy

Bialetti Lejek Kawiarki Stalowe:

Lejek ze stali nierdzewnej do Venus i Kitty.

W rozmiarach: 4TZ, 6 TZ

Więcej szczegółów

22,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Lejek Kawiarki Stalowe:

Lejek ze stali nierdzewnej do Venus i Kitty.

W rozmiarach: 4TZ, 6 TZ.

Kawiarka, czyli zaparzarka do kawy, to urządzenie które składa się z trzech podstawowych części. Zbiorniczek dolny służy do wlewania wody, lejek z sitkiem – do wsypania grubo zmielonej kawy, a zbiorniczek górny – to miejsce, w którym zbiera się już gotowa kawa. Miedzy tymi dwoma zbiorniczkami umiejscowiona jest uszczelka. Jednak w miarę użytkowania uszczelka do kawiarki nadaje się do wymiany. Aby zaparzarka do kawy nadal dobrze funkcjonowała warto to robić regularnie – raz na rok lub na dwa lata. Ta częstotliwość uzależniona jest od ilości parzonych na co dzień kaw. Uszczelka do kawiarki renomowanej firmy Bialetti to produkt wykonany z wysokiej jakości gumy. Przeznaczony jest dla modeli: Mokka Express, Dama, Fiammetta aluminiowych kawiarek wyprodukowanych przez markę Bialetti. Proponujemy ją w następujących rozmiarach: 1 TZ, 2 TZ, 3 TZ, 4 TZ, 6 TZ, 9 TZ. Sama podmiana starego produktu na nowy jest bardzo łatwa.

Uszczelka do kawiarki jest elementem, który może ulec zniszczeniu również w wyniku przypadkowej awarii. Aby więc być przygotowanym m.in. na taką okoliczność, warto już dziś wyposażyć się w uszczelkę do kawiarki. W naszej ofercie dostępna jest w atrakcyjne cenie.

Jeśli zależy Ci na sprawnym działaniu urządzenia jakim jest zaparzarka do kawy i nie wyobrażasz sobie bez jej filiżanki żadnego poranka, już dziś zaopatrz się w uszczelkę do kawiarki. Zapraszamy na zakupy!

Produkty Powiązane