Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   GAT Diva Kawiarka
   • GAT Diva Kawiarka

   GAT Diva Kawiarka Na Indukcję 9 tz

   G.A.T.

   Opinia(0)
   164,42 zł
   Brutto

   GAT Diva Kawiarka

   Kawiarki z kolekcji Diva zostały zaprojektowane z użyciem całej wiedzy specjalistycznej firmy Gat Spa i są jednymi z najlepszych tej firmy, jednocześnie odnosząc sukcesy wśród konsumentów. Kawiarki Diva wykonano z aluminium dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

   Rozmiar :
   Kolor :
   Pozostało tylko 7 SZT.
   Ilość :

   GAT Diva Kawiarka

   Kawiarki z kolekcji Diva zostały zaprojektowane z użyciem całej wiedzy specjalistycznej firmy Gat Spa i są jednymi z najlepszych tej firmy, jednocześnie odnosząc sukcesy wśród konsumentów. Kawiarki Diva wykonano z aluminium dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Dolny zbiornik jest pokryty farbą odporną na wysoką temperaturę i na ścieranie, natomiast rączka i uchwyt pokrywki mają ergonomiczny kształt dla pewnego i bezpiecznego chwytu kawiarki podczas nalewania kawy i mają te same kolory, co dolny zbiornik. Górny zbiornik kawiarki pozostawiono w naturalnym metalicznym kolorze. Kawiarki Diva działają na każdym rodzaju kuchenek, łącznie z kuchenkami indukcyjnymi.

   G.A.T.
   101509W
   7 Przedmioty

   Opis

   Indukcja
   Tak

   Specyficzne kody

   ean13
   8007126002262
   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   GAT Diva Kawiarka Na Indukcję 9 tz
   GAT Diva Kawiarka

   GAT Diva Kawiarka Na Indukcję 9 tz

   164,42 zł
   Brutto