Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

Nowy

Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

Kawiarka została wykonana z aluminium i stali nierdzewnej: aluminiowe wnętrze i zewnętrzna stal nierdzewna. Wewnętrzna warstwa aluminium gwarantuje, że zapach kawy pozostaje stały w porównaniu z zapachem tradycyjnej moki. Zewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej pozwala na użycie jej na indukcji.

Kawiarka dostępna w rozmiarach: 3, 6 Tz

177,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

Kawiarka została wykonana z aluminium i stali nierdzewnej: aluminiowe wnętrze i zewnętrzna stal nierdzewna. Wewnętrzna warstwa aluminium gwarantuje, że zapach kawy pozostaje stały w porównaniu z zapachem tradycyjnej moki. Zewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej pozwala na użycie jej na indukcji. Wielostronny górny zbiornik równomiernie łączy się z dolny zbiornikiem poprzez podwójnie działający obszar silikonowy: antypoślizgowy i izolowany. Różne kształty podkreślają wykończenie, aby odzwierciedlić błyszczącą powierzchnię pojemnika.

Pierwsza moka do indukcji o smaku tradycyjnej kawy.

Pedrini nadal wprowadza innowacje i patentuje nowe produkty, tak jak w przypadku MyMoka Induction, pierwszego ekspresu do kawy dla wszystkich płyt grzewczych o prawdziwym smaku kawy przygotowanej z tradycyjną moka. Dolny zbiornik, a raczej pojemnik, który należy napełnić wodą, jest wykonany z aluminium. Dzięki innowacyjnej technologii opatentowanej przez Pedrini „Dual Die Tech” (opatentowanej n. 102018000004314) dolny zbiornik z aluminium przystosowanego do żywność jest powlekany stalą nierdzewną, aby można go było dopasować do płyt indukcyjnych, co zachowuje smak prawdziwej kawy z włoskiej tradycji, i pozwala MyMoka Induction być tak naprawdę pierwszym ekspresem do kawy uniwersalnie zgodnym z tradycyjnym smakiem.
Po raz kolejny tradycja łączy się z innowacją, jak opowiada historia Pedrini, z 1942 roku.
PRZYDATNA RADA
Do funkcjonowania na poziomach gotowania i indukcyjnym zalecamy minimalną średnicę płyty grzewczej 12 cm i moc roboczą 800 W (dane odniesienia dla poziomów instalacji indukcyjnej przez specjalistę zgodnie z zaleceniami zakładu produkcyjnego, które nie zostały rozbrojone).

IndukcjaTak

Dodatkowe Informacje

IndukcjaTak

Produkty Powiązane