Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka
   • Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   Opinia(0)
   177,00 zł
   Brutto

   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   Kawiarka została wykonana z aluminium i stali nierdzewnej: aluminiowe wnętrze i zewnętrzna stal nierdzewna. Wewnętrzna warstwa aluminium gwarantuje, że zapach kawy pozostaje stały w porównaniu z zapachem tradycyjnej moki. Zewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej pozwala na użycie jej na indukcji.

   Kawiarka dostępna w rozmiarach: 3, 6 Tz

   Rozmiar :
   Kolor :
   Pozostało tylko 4 SZT.
   Ilość :

   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   Kawiarka została wykonana z aluminium i stali nierdzewnej: aluminiowe wnętrze i zewnętrzna stal nierdzewna. Wewnętrzna warstwa aluminium gwarantuje, że zapach kawy pozostaje stały w porównaniu z zapachem tradycyjnej moki. Zewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej pozwala na użycie jej na indukcji. Wielostronny górny zbiornik równomiernie łączy się z dolny zbiornikiem poprzez podwójnie działający obszar silikonowy: antypoślizgowy i izolowany. Różne kształty podkreślają wykończenie, aby odzwierciedlić błyszczącą powierzchnię pojemnika.

   Pierwsza moka do indukcji o smaku tradycyjnej kawy.

   Pedrini nadal wprowadza innowacje i patentuje nowe produkty, tak jak w przypadku MyMoka Induction, pierwszego ekspresu do kawy dla wszystkich płyt grzewczych o prawdziwym smaku kawy przygotowanej z tradycyjną moka. Dolny zbiornik, a raczej pojemnik, który należy napełnić wodą, jest wykonany z aluminium. Dzięki innowacyjnej technologii opatentowanej przez Pedrini „Dual Die Tech” (opatentowanej n. 102018000004314) dolny zbiornik z aluminium przystosowanego do żywność jest powlekany stalą nierdzewną, aby można go było dopasować do płyt indukcyjnych, co zachowuje smak prawdziwej kawy z włoskiej tradycji, i pozwala MyMoka Induction być tak naprawdę pierwszym ekspresem do kawy uniwersalnie zgodnym z tradycyjnym smakiem.
   Po raz kolejny tradycja łączy się z innowacją, jak opowiada historia Pedrini, z 1942 roku.
   PRZYDATNA RADA
   Do funkcjonowania na poziomach gotowania i indukcyjnym zalecamy minimalną średnicę płyty grzewczej 12 cm i moc roboczą 800 W (dane odniesienia dla poziomów instalacji indukcyjnej przez specjalistę zgodnie z zaleceniami zakładu produkcyjnego, które nie zostały rozbrojone).

   Pedrini
   02CF095
   4 Przedmioty

   Opis

   Indukcja
   Tak

   Specyficzne kody

   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   Pedrini MyMOKA Induction Kawiarka

   177,00 zł
   Brutto