GAT Valentina Kawiarka

Nowy

Gat Valentina Kawiarka

Kawiarka z linii Valentina firmy GAT Spa została zaprojektowana by wnieść kolor do Twojej kuchni i uczynić chwilę z kawą bardziej odprężającą i ciepłą, zachowując przy tym klasyczny wygląd.

W rozmiarach: 1, 2, 3 oraz 6 TZ.

Towar dostępny

70,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Gat Valentina Kawiarka

Kawiarka z linii Valentina firmy GAT Spa została zaprojektowana by wnieść kolor do Twojej kuchni i uczynić chwilę z kawą bardziej odprężającą i ciepłą, zachowując przy tym klasyczny wygląd. Do wyrobu kawiarek tej linii wykorzystano starannie wyselekcjonowane, przez firmę Gat, aluminium w połączeniu z ergonomiczną i kolorową rączką oraz uchwytem pokrywki. Kawiarka Valentina ma również przeźroczyste, w kształcie serca, okienko na pokrywce, aby móc kontrolować proces parzenia kawy. Kawiarka Valentina może być używana na każdego typu kuchence, z wyjątkiem kuchenki indukcyjnej.

Gat Valentina Kawiarka

W rozmiarach: 1, 2, 3 oraz 6 TZ.

GAT Uszczelki Uniwersalne: Dostepne rozmiary 1, 2, 3, 6, 9, TZ Uszczelki uniwerslane do kawiarek aluminiowych: Pepita, Rossana, Coffee Show, Valentina, Splendida, Fashion.

7,45 zł

Frabosk Inductor Nakładka Indukcyjna Uniwersalna nakładka indukcyjna, który umożliwi dostosowanie każdego typu naczynia (aluminiowego, szklanego, ceramicznego, terracotta, ze stali nierdzewnej i miedzianego) na kuchenkę indukcyjną. Umożliwi Ci, po wyłączeniu kuchenki, utrzymać ciepło Twojego posiłku przez 10 min. Dostępne w rozmiarze: 14 i 22 cm z uchwytem

106,05 zł

Akcesoria

Produkty Powiązane