Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Pezzetti Italexpress Kawiarka
   • Pezzetti Italexpress Kawiarka

   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona

   Pezzetti

   Opinia(0)
   82,24 zł
   Brutto

   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona

   Kawiarka Italexpress firmy Pezzetti to ikona sztuki parzenia kawy, a jej klasyczne kształty wykonane ze szlachetnego aluminium wprowadzą do Twojego domu najbardziej tradycyjny i dobry sposób na delektowanie się jednym z najlepszych i najbardziej cenionych napojów. Ta kawiarka jest wykonana z aluminium do użytku spożywczego w typowym srebrzystobiałym kolorze. Modele tej wersji Italexpress charakteryzują się różnymi rodzajami uchwytów i gałek w czterech różnych kolorach wykonanych z niepalnego poliwęglanu. Kawiarkę tę znajdziesz w naszym sklepie internetowym w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Są dostępne w różnych rozmiarach, które są w stanie zaspokoić każdy rodzaj potrzeb.

   Dostępny w rozmiarach 3 i 6 tz

   Rozmiar :
   Kolor :
   W magazynie 11 SZT.
   Ilość :

   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona

   Kawiarka Italexpress firmy Pezzetti to ikona sztuki parzenia kawy, a jej klasyczne kształty wykonane ze szlachetnego aluminium wprowadzą do Twojego domu najbardziej tradycyjny i dobry sposób na delektowanie się jednym z najlepszych i najbardziej cenionych napojów. Ta kawiarka jest wykonana z aluminium do użytku spożywczego w typowym srebrzystobiałym kolorze. Modele tej wersji Italexpress charakteryzują się różnymi rodzajami uchwytów i gałek w czterech różnych kolorach wykonanych z niepalnego poliwęglanu. Kawiarkę tę znajdziesz w naszym sklepie internetowym w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Są dostępne w różnych rozmiarach, które są w stanie zaspokoić każdy rodzaj potrzeb. Kawiarka może być używana na każdym rodzaju kuchenki poza indukcyjną.

   Wskazówki dotyczące użytkowania: po każdym użyciu umyj kawiarkę gorącą wodą i myjką, aby usunąć pozostałości kawy. Wysuszyć ściereczką lub ręcznikiem kuchennym, aby zoptymalizować czyszczenie.

   Po kilku miesiącach zdejmij uszczelkę i filtry, umieść w naczyniu i umyj je we wrzątku z octem, aby usunąć pozostałości kawy

   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona jest dostępny w rozmiarach 3 i 6 tz   Pezzetti
   1361PCG
   11 Przedmioty

   Specyficzne kody

   ean13
   8000743011600
   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona
   Pezzetti Italexpress Kawiarka

   Pezzetti Italexpress Kawiarka Aluminiowa Zielona

   82,24 zł
   Brutto