Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Pezzetti Italexpress Kawiarka
   • Pezzetti Italexpress Kawiarka

   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa

   Pezzetti

   Opinia(0)
   75,08 zł
   Brutto

   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa

   Ekspres do kawy Luxexpress firmy Pezzetti został stworzony w innowacyjnym stylu, który nadaje mu niepowtarzalny styl i sprawi, że tradycyjna chwila na kawę będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Ta kawiarka została zaprojektowana z dolnym zbiornikiem w kształcie stożka i z górnym zbiornikiem w kształcie 14-ściennego dzbanka, wykonana w całości z aluminium do użytku spożywczego w klasycznym srebrno-białym kolorze. Rękojeść i gałka wykonane są z anty oparzeniowego bakelitu. Luxexpress to kawiarka o niekonwencjonalnym kształcie, który nada Twojemu domowi niepowtarzalny styl, dostępna jest w naszym sklepie w różnych rozmiarach, aby zaspokoić codzienne potrzeby i specjalne okazje. Kawiarka może być używana na każdym rodzaju kuchenki poza indukcyjną.   Rozmiar :
   Pozostało tylko 10 SZT.
   Ilość :

   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa

   Ekspres do kawy Luxexpress firmy Pezzetti został stworzony w innowacyjnym stylu, który nadaje mu niepowtarzalny styl i sprawi, że tradycyjna chwila na kawę będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Ta kawiarka została zaprojektowana z dolnym zbiornikiem w kształcie stożka i z górnym zbiornikiem w kształcie 14-ściennego dzbanka, wykonana w całości z aluminium do użytku spożywczego w klasycznym srebrno-białym kolorze. Rękojeść i gałka wykonane są z anty oparzeniowego bakelitu. Luxexpress to kawiarka o niekonwencjonalnym kształcie, który nada Twojemu domowi niepowtarzalny styl, dostępna jest w naszym sklepie w różnych rozmiarach, aby zaspokoić codzienne potrzeby i specjalne okazje. Kawiarka może być używana na każdym rodzaju kuchenki poza indukcyjną.

   Wskazówki dotyczące użytkowania: po każdym użyciu umyj kawiarkę gorącą wodą i myjką, aby usunąć pozostałości kawy. Wysuszyć ściereczką lub ręcznikiem kuchennym, aby zoptymalizować czyszczenie.

   Po kilku miesiącach zdejmij uszczelkę i filtry, umieść w naczyniu i umyj je we wrzątku z octem, aby usunąć pozostałości kawy

   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa W rozmiarach: 1, 2, 3, 6, 9 oraz 12 TZ.

   Pezzetti
   1380
   10 Przedmioty

   Specyficzne kody

   ean13
   8000743101172
   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   Pezzetti Italexpress Kawiarka

   Pezzetti Luxexpress Kawiarka Aluminiowa

   75,08 zł
   Brutto