Bialetti Aeternum Divina Naczynia

visibility2555 Views list In: Naczynia

Bialetti Aeternum Divina

Każdy kucharz jest wrażliwy na piękno stali oraz tradycje połączoną z wysoką jakością naczyń kuchennych, które mogą zagwarantować doskonałe wykonanie. Od samego początku firma Aeternum wytwarzała produkty wysokiej jakości ze stali nierdzewnej 18/10.

To klasyczne i wyrafinowane przybory kuchenne z nowoczesnym oraz atrakcyjnym designem, które pomogą ci każdego dnia doskonalić sztukę gotowania.

Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W tej serii zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną, a przede wszystkim dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem oraz stylem.

Niezawodna w każdym szczególe technicznym, posiada bardzo grube, trójwarstwowe dno (stal-aluminium-stal), dzięki któremu nadaje się na kuchenki indukcyjne. Szybko rozprowadza ciepło, a co więcej, długo je utrzymuje. W ten sposób nawet najprostsze dania nabierają niepowtarzalnego smaku. Divina ma styl, który będzie trwał wiecznie.

Cechy:
Uchwyty: stal nierdzewna 18/10 z wyrafinowanym oraz eleganckim wyglądem.
Korpus: stal nierdzewna 18/10.
Podstawa: trójwarstwowa warstwa stal-aluminium-stal (Thermo- Radiant) zapewnia równomierną Dystrybucje ciepła. Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, włącznie z indukcja.
Pokrywka: stal nierdzewna 18/10.
Pokrywa na garnek do makaronu posiada specjalne otwory do jego odcedzenia oraz system blokujący dla pełnego bezpieczeństwa.

Rondel z jednym uchwytem w rozmiarach: 14, 16 cm.
Rondel z dwoma uchwytami w rozmiaraach: 16, 18, 20, 22, 24, 28 cm.
Rondel z dwoma uchwytami w rozmiaraach24, 28 cm.
Garnek z dwoma uchwytami w rozmiaraach: 18, 20, 22, 24, 28 cm.
Rondelek do mleka: 12 cm.
Pokriwka w rozmiarach: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28 cm.

Bialetti Aeternum Speciali Divina Naczynia

Special Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W niej zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną I dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem I stylem.

Niezawodny w każdym szczególe technicznym, posiada bardzo grube, trójwarstwowe dno (aluminium-stal-aluminium). Nadaje się przez to na kuchenki indukcyjne. Szybko rozprowadza ciepło I długo je utrzymuje. W ten sposób nawet najprostsze dania nabierają niepowtarzalnego smaku. Divina ma styl, który będzie trwał.

Garnek do Makaronu w rozmiarze: 22 cm.


Garnek do gotowania na parze: 22 cm.


Garnek do gotowania szparagóww rozmiarze: 16 cm.

Cechy:
Uchwyty: stal nierdzewna 18/10 z wyrafinowanym I eleganckim wyglądem.
Korpus: stal nierdzewna 18/10.
Podstawa: trójwarstwowa warstwa stal-aluminium-stal (Thermo- Radiant) zapewnia równomierną Dystrybucje ciepła. Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, włącznie z indukcja.
Pokrywka: wykonana ze szkła hartowanego z gałka ze stali nierdzewnej.

 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December