Forever by Kaufgut Miss Diamond

visibility602 Views list In: Kawiarki

Forever Kawiarki Miss Diamond

Opracowanie i zwymiarowanie kawiarek Forever za pomocą nowoczesnych technologii, trójwymiarowego projektowania i termodynamicznych obliczeń pozwoliło na uzyskanie idealnego sposobu parzenia kawy, zgodnego z parametrami zalecanymi przez wiodące szkoły palenia kawy.

Marka Forever narodziła się w 2005 roku w prowincji Verbania, na brzegu jeziora Lago Maggiore, w centrum regionu historycznie związanego z produkcją kawiarek i akcesoriów kuchennych.

Kawiarki Forever natychmiast zyskały popularność i uznanie klientów, od zera budując czołową pozycję rynkową. W 2011 roku wiodący dystrybutor akcesoriów kuchennych firma Kaufgut S.p.A. z Bolzano nabyła prawa do marki Forever i jej produktów. Kontynuując dotychczasową pracę założycieli marki rozbudowuje sprzedaż we Włoszech i za granicą dzięki nadzorowanej przez siebie firmie dystrybucyjnej i doskonałemu poziomowi usług.

                                                                               Forever Miss Diamond Kawiarka

12 19 03.png         
“Bezbłędny” to prawdopodobnie najlepsze określenie dla projektu Miss Diamond. Jego dyskretne, szlachetne i proste linie oraz wysoki połysk w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem sprawiają, że Miss Diamond jest ponadczasowo piękna. Obecna podczas każdego kroku na drodze życia.

Silikonowa uszczelka
Higieniczna i łatwa do czyszczenia, doskonałe i łatwe wkładanie, niezwykle trwała.

Rączka
Kawiarka ma rączkę wykonaną ze stali nierdzewnej w bezpieczny sposób zamontowaną bezpośrednio do zbiornika. Zapewnia jej to jednolity i elegancki wygląd oraz łatwą codzienną obsługę i czyszczenie.

Design
Nasza Miss Diamond jest ponadczasowo stylowa. Jeden z najlepszych sposobów, aby cieszyć się włoską kawą.

Może być użytkowana na kuchenkach indukcyjnych.
Każda Miss Diamond dobrze współpracuje z płytą indukcyjną. W przypadku starszych modeli kuchenek upewnij się, że używasz kawiarki o rozmiarze 6tz lub 10tz

                                  

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December