Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce

Giannina La Tradizione Restyling Swarovski Kawiarka

visibility1506 Views list In: Kawiarki

Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

Funkcjonalność, wytrzymałość i walory użytkowe zawsze wyróżniały markę Giannini, a dziś nowo wprowadzona kawiarka Giannina Restyling do kawy Espresso, została stworzona bazując na tych samych niezmiennych wartościach. Modyfikacja pierwowzoru jest delikatna a Khodi Feiz, wybitny projektant podjął z szacunkiem i profesjonalizmem wyzwanie "ulepszenia" pewnych szczegółów kawiarki Giannina, bez zmiany istotnych i charakterystycznych cech, które tworzą jej niezwykłość. Uchwyt i rączka ze stali nierdzewnej są solidne i wygodne do trzymania. Mechanizm otwierania jest umieszczony w rączce kawiarki, pozostając mało widocznym na zewnątrz. Pokrywka zamocowana po wewnętrznej stronie górnego zbiornika sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki. W rozmiarze: 1 TZ.
W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

Giannina będzie obdarowywała swoją doskonałą kawą przez następne 40 lat!

Zmiana jest widoczna w trzech szczegółach:

Aspekcie estetycznym rączki i uchwytu pokrywki.
Funkcjonalnym charakterze wieczka.
Nowym źródle ciepła: indukcja.

Kawiarka Giannina Restyling

Dostępna w rozmiarach: 1, 3/1, 6/3, 9/6 TZ.

Giannini Giannina La Tradizione Kawiarka na Indukcję

Kawiarka Giannina to początek działalności produkcyjnej, została stworzona w 1968 roku przez Carlo Giannini, który zaprojektował krok po kroku każdą część i testował ją osobiście. Giannina nadal charakteryzuje się ładnym designem i doskonałym wykonaniem.

W rozmiarze: 1 TZ.
W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

Właściwości techniczne:

Powstała w 1968 roku.

Całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej 18/10.

Jasne wykończenie.

Opatentowany system uchwytów.

10 lat gwarancji.

Giannina będzie obdarowywała swoją doskonałą kawą przez następne 40 lat!

Giannina Swarovski Kawiarka na indukcję
Giannina ubrana w kryształki Swarovskiego

Limitowana edycja kawiarek firmy Giannini to linia luksusowa. Jedna kawiarka wykonana jest aż z 250 małych kryształków, które wniosą powiew luksusu do Twojej kuchni i niewątpliwie stanie się ona najciekawszym elementem dekoracyjnym. Do wyboru mamy dwa rodzaje: kawiarka z błyszczącej stali nierdzewnej, ozdobiona transparentnym blaskiem kryształków lub kawiarka z niebieskimi kryształkami dająca nam połysk nowoczesności.

Błyszcząca, kryształowa spirala na pokrywce jest dobrym znakiem, przedstawiającym czystą energię. Spiralka ta wydaje się nie mieć końca; symbolizuje postęp, przepływ kreatywności, cykliczną ciągłość. Taka jest idea designu firmy Giannini - kawiarki piękne jak prawdziwe dzieła sztuki, ale jednocześnie funkcjonalne jak zawsze. Ta sama inspiracja pozwoliła na stworzenie tacy Bijoux, a także stalowego lustra z asymetrycznymi uchwytami zdobionymi kryształami Swarovskiego. Adekwatny rozmiar pozwoli nam na praktyczne użytkowanie, ale również traktowanie jej jako ozdoby.

Unikatowy wybór produktów oferowanych przez firmę Giannini, które są doskonale wykonane i tak samo zapakowane sprawia, że z łatwością mogą stać się ekskluzywnym prezentem.

Zalety Kawiarek Giannina firmy Giannini.
Wykonana w całości ze stali nierdzewnej polerowanej kawiarka Giannina Restyling ma prawdziwie piękny i elegancki design. Ma także opatentowany system zamykania, który jest kompletnie inny niż w pozostałych kawiarkach. W zwykłej kawiarce należy rozkręcić górny i dolny zbiornik. W kawiarce Giannina - nie. Dolny zbiornik ma podwójny trzpień - jedn z przodu i jeden z tyłu. Górny zbiornik natomiast ma od frontu otwór, w którym należy umieścić trzpień dolnego zbiornika. Kiedy jeden zbiornik jest nałożony na drugi, należy posłużyć się mechanizmem rączki - przekręcić ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pokrywa jest schowana wewnątrz górnego zbiornika - system ten sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki. 

Giannina 6/3 daje możliwość sporządzenia, dzięki specjalnemu adapterowi w filtrze kawiarki, 6 filiżanek kawy jeśli woda zostanie nalana aż do wysokości zaworu, bądź 3 filiżanek przy odwróconym adapterze (pomaga on dostosować odpowiednią ilość wody oraz ciśnienie do odpowiedniej filtracji), jednak należy pamiętać by wody było o połowę mniej, bo kawa będzie słaba. Dla rozmiaru 3/1 zasada jest taka sama - można przyrządzić 3 filiżanki kawy bądź jedną. Giannina jest wykonana ze stali nierdzewnej 18/10 - materiał ten oraz jego grubość redukują możliwość spalenia uszczelki. W rzeczywistości stal nierdzewna ma mniejsze przewodzenie ciepła niż aluminium i z tego także powodu trudno taką uszczelkę spalić. Duża grubość kawiarki przekłada się na szybkość wydostawania się kawy z wylewki. Uszczelki zostały wykonane z naturalnej gumy, bo ta ma lepszą przyczepność do filtra i jest silniejsza niż silikon. Nie ma ona wpływu na smak kawy, z wyjątkiem pozostawienia na zbyt długi czas kawiarki na źródle ciepła. Na smak kawy wpływ ma użytkowanie - trzeba korzystać z jak najmniejszego palnika i umiarkowanego płomienia. W kilka sekund po tym, kiedy kawa zaczyna bulgotać należy odłączyć źródło ciepła.Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December