Frabosk Set 3 Poziomowy Zestaw do Gotowania na Parze, Stal Nierdzewna

Nowy

Frabosk Set 3 Poziomowy Zestaw do Gotowania na Parze, Stal Nierdzewna 18/10. Odpowiedni na każdy rodzaj kuchenki, także na kuchenki indukcyjne.

3 poziomowy zestaw do gotowania na parze w rozmiarze: 16, 20, 24 cm, grubość 4 mm.

Towar dostępny

253,25 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Frabosk Set 3 Poziomowy Zestaw do Gotowania na Parze, Stal Nierdzewna 18/10.

Zestaw zawiera 4 elementy: garnek z potrójnym dnem, dolny i górny koszyczek typu durszlak i okrągłą pokrywkę. Odpowiedni do gotowania na parze delikatnych, lekkich oraz zdrowych potraw. W porównaniu do tradycyjnych metod gotowania parowar ten zachowa dla nas wszelkie witaminy i wartości odżywcze gotowanych potraw. Trójwarstwowe gotowanie parowe umożliwi gotowanie warzyw i mięsa w tym samym momencie. W całości wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Odpowiedni na każdy rodzaj kuchenek, również na te indukcyjne. Posiada dwuletnią gwarancję producenta.

Naczynia Frabosk zostały stworzone z bardzo dobrej jakości nierdzewnej stali 18/10. Dla lepszego przewodzenia ciepła posiadają potrójną bazę z grubością 4 mm, która pozwala na ich używanie na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnej. Spawane uchwyty mają ergonomiczny kształt.

Frabosk Set 3 Poziomowy 3-poziomowy zestaw do gotowania na parze w rozmiarze: 16, 20, 24 cm, grubość 4 mm.

Frabosk jest włoską marką wysokiej jakości naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej. Marka zyskała uznanie zarówno we Włoszech jak i na arenie międzynarodowej poprzez stylowy wygląd naczyń ze stali nierdzewnej oraz poprzez ich inteligentną konstrukcję i funkcjonalność.

Produkty Powiązane