Frabosk Pescera Naczynie do Gotowania Ryb

Nowy

Frabosk Pescera Naczynie do Gotowania Ryb

Wykonane jest w całości ze Stali Nierdzewnej 18/10 i objęte gwarancją na dwa lata.

Dostępny rozmiar: 45cm.

Pasuje na każdy rodzaj kuchenki z wyjątkiem kuchenki indukcyjnej.

256,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Frabosk Pescera Naczynie do Gotowania Ryb

Naczynie do gotowania ryb wykonane jest w całości ze Stali Nierdzewnej 18/10, z praktycznym i wygodnym uchwytem pokrywy oraz rączkami, co pozwoli na pewniejszy uchwyt naczynia i gotowanie bez obawy, że potrawa wypadnie. Stalowe rączki sprawiają, że naczynie może być również używane w piekarniku. Naczynie jest też doskonałe do przygotowywania w nim innych rzeczy takich jak nóżki wieprzowe, salami, golonki, pieczenie i wiele innych. Pasuje na każdy rodzaj kuchenki z wyjątkiem kuchenki indukcyjnej. Wykonane jest w całości ze Stali Nierdzewnej 18/10 i objęte gwarancją na dwa lata.

Dostępny rozmiar: 45cm.

Frabosk jest włoską marką wysokiej jakości naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej. Marka zyskała uznanie zarówno we Włoszech jak i na arenie międzynarodowej poprzez stylowy wygląd naczyń ze stali nierdzewnej oraz poprzez ich inteligentną konstrukcję i funkcjonalność.

Naczynia Frabosk zostały stworzone z bardzo dobrej jakości nierdzewnej stali 18/10. Dla lepszego przewodzenia ciepła posiadają potrójną bazę z grubością 4 mm, która pozwala na ich używanie na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnej. Spawane uchwyty mają ergonomiczny kształt.

Produkty Powiązane