Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję
   • Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini

   Opinia(0)
   537,99 zł
   Brutto

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Funkcjonalność, wytrzymałość i walory użytkowe zawsze wyróżniały markę Giannini, a dziś nowo wprowadzona kawiarka Giannina Restyling do kawy Espresso, została stworzona bazując na tych samych niezmiennych wartościach.

   W rozmiarze: 1 TZ


   W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

   Rozmiar :
   Pozostało tylko 6 SZT.
   Ilość :

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Funkcjonalność, wytrzymałość i walory użytkowe zawsze wyróżniały markę Giannini, a dziś nowo wprowadzona kawiarka Giannina Restyling do kawy Espresso, została stworzona bazując na tych samych niezmiennych wartościach. Modyfikacja pierwowzoru jest delikatna a Khodi Feiz, wybitny projektant podjął z szacunkiem i profesjonalizmem wyzwanie "ulepszenia" pewnych szczegółów kawiarki Giannina, bez zmiany istotnych i charakterystycznych cech, które tworzą jej niezwykłość. Uchwyt i rączka ze stali nierdzewnej są solidne i wygodne do trzymania. Mechanizm otwierania jest umieszczony w rączce kawiarki, pozostając mało widocznym na zewnątrz. Pokrywka zamocowana po wewnętrznej stronie górnego zbiornika sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki.

   W rozmiarze: 1 TZ.
   W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

   Giannina będzie obdarowywała swoją doskonałą kawą przez następne 40 lat!

   Zmiana jest widoczna w trzech szczegółach:

   Aspekcie estetycznym rączki i uchwytu pokrywki.
   Funkcjonalnym charakterze wieczka.
   Nowym źródle ciepła: indukcja.

   Kawiarka Giannina Restyling

   Dostępna w rozmiarach: 1, 3/1, 6/3, 9/6 TZ.

   Zalety Kawiarek Giannina firmy Giannini.
   Wykonana w całości ze stali nierdzewnej polerowanej kawiarka Giannina Restyling ma prawdziwie piękny i elegancki design. Ma także opatentowany system zamykania, który jest kompletnie inny niż w pozostałych kawiarkach. W zwykłej kawiarce należy rozkręcić górny i dolny zbiornik. W kawiarce Giannina - nie. Dolny zbiornik ma podwójny trzpień - jedn z przodu i jeden z tyłu. Górny zbiornik natomiast ma od frontu otwór, w którym należy umieścić trzpień dolnego zbiornika. Kiedy jeden zbiornik jest nałożony na drugi, należy posłużyć się mechanizmem rączki - przekręcić ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pokrywa jest schowana wewnątrz górnego zbiornika - system ten sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki. Giannina 6/3 daje możliwość sporządzenia, dzięki specjalnemu adapterowi w filtrze kawiarki, 6 filiżanek kawy jeśli woda zostanie nalana aż do wysokości zaworu, bądź 3 filiżanek przy odwróconym adapterze (pomaga on dostosować odpowiednią ilość wody oraz ciśnienie do odpowiedniej filtracji), jednak należy pamiętać by wody było o połowę mniej, bo kawa będzie słaba. Dla rozmiaru 3/1 zasada jest taka sama - można przyrządzić 3 filiżanki kawy bądź jedną. Giannina jest wykonana ze stali nierdzewnej 18/10 - materiał ten oraz jego grubość redukują możliwość spalenia uszczelki. W rzeczywistości stal nierdzewna ma mniejsze przewodzenie ciepła niż aluminium i z tego także powodu trudno taką uszczelkę spalić. Duża grubość kawiarki przekłada się na szybkość wydostawania się kawy z wylewki. Uszczelki zostały wykonane z naturalnej gumy, bo ta ma lepszą przyczepność do filtra i jest silniejsza niż silikon. Nie ma ona wpływu na smak kawy, z wyjątkiem pozostawienia na zbyt długi czas kawiarki na źródle ciepła. Na smak kawy wpływ ma użytkowanie - trzeba korzystać z jak najmniejszego palnika i umiarkowanego płomienia. W kilka sekund po tym, kiedy kawa zaczyna bulgotać należy odłączyć źródło ciepła.

   Giannini
   3003010
   6 Przedmioty

   Opis

   Indukcja
   Tak

   Specyficzne kody

   ean13
   8014568083605
   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   537,99 zł
   Brutto