Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję
   • Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini

   Opinia(0)
   537,99 zł
   Brutto

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Funkcjonalność, wytrzymałość i walory użytkowe zawsze wyróżniały markę Giannini, a dziś nowo wprowadzona kawiarka Giannina Restyling do kawy Espresso, została stworzona bazując na tych samych niezmiennych wartościach.

   W rozmiarze: 1 TZ


   W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

   Rozmiar :
   Pozostało tylko 6 SZT.
   Ilość :

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Funkcjonalność, wytrzymałość i walory użytkowe zawsze wyróżniały markę Giannini, a dziś nowo wprowadzona kawiarka Giannina Restyling do kawy Espresso, została stworzona bazując na tych samych niezmiennych wartościach. Modyfikacja pierwowzoru jest delikatna a Khodi Feiz, wybitny projektant podjął z szacunkiem i profesjonalizmem wyzwanie "ulepszenia" pewnych szczegółów kawiarki Giannina, bez zmiany istotnych i charakterystycznych cech, które tworzą jej niezwykłość. Uchwyt i rączka ze stali nierdzewnej są solidne i wygodne do trzymania. Mechanizm otwierania jest umieszczony w rączce kawiarki, pozostając mało widocznym na zewnątrz. Pokrywka zamocowana po wewnętrznej stronie górnego zbiornika sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki.

   W rozmiarze: 1 TZ.
   W rozmiarach: 3/1, 6/3 TZ, nadają się na indukcję.

   Giannina będzie obdarowywała swoją doskonałą kawą przez następne 40 lat!

   Zmiana jest widoczna w trzech szczegółach:

   Aspekcie estetycznym rączki i uchwytu pokrywki.
   Funkcjonalnym charakterze wieczka.
   Nowym źródle ciepła: indukcja.

   Kawiarka Giannina Restyling

   Dostępna w rozmiarach: 1, 3/1, 6/3, 9/6 TZ.

   Zalety Kawiarek Giannina firmy Giannini.
   Wykonana w całości ze stali nierdzewnej polerowanej kawiarka Giannina Restyling ma prawdziwie piękny i elegancki design. Ma także opatentowany system zamykania, który jest kompletnie inny niż w pozostałych kawiarkach. W zwykłej kawiarce należy rozkręcić górny i dolny zbiornik. W kawiarce Giannina - nie. Dolny zbiornik ma podwójny trzpień - jedn z przodu i jeden z tyłu. Górny zbiornik natomiast ma od frontu otwór, w którym należy umieścić trzpień dolnego zbiornika. Kiedy jeden zbiornik jest nałożony na drugi, należy posłużyć się mechanizmem rączki - przekręcić ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pokrywa jest schowana wewnątrz górnego zbiornika - system ten sprawia, że krople kawy z pokrywki spływają z powrotem do wnętrza kawiarki. Giannina 6/3 daje możliwość sporządzenia, dzięki specjalnemu adapterowi w filtrze kawiarki, 6 filiżanek kawy jeśli woda zostanie nalana aż do wysokości zaworu, bądź 3 filiżanek przy odwróconym adapterze (pomaga on dostosować odpowiednią ilość wody oraz ciśnienie do odpowiedniej filtracji), jednak należy pamiętać by wody było o połowę mniej, bo kawa będzie słaba. Dla rozmiaru 3/1 zasada jest taka sama - można przyrządzić 3 filiżanki kawy bądź jedną. Giannina jest wykonana ze stali nierdzewnej 18/10 - materiał ten oraz jego grubość redukują możliwość spalenia uszczelki. W rzeczywistości stal nierdzewna ma mniejsze przewodzenie ciepła niż aluminium i z tego także powodu trudno taką uszczelkę spalić. Duża grubość kawiarki przekłada się na szybkość wydostawania się kawy z wylewki. Uszczelki zostały wykonane z naturalnej gumy, bo ta ma lepszą przyczepność do filtra i jest silniejsza niż silikon. Nie ma ona wpływu na smak kawy, z wyjątkiem pozostawienia na zbyt długi czas kawiarki na źródle ciepła. Na smak kawy wpływ ma użytkowanie - trzeba korzystać z jak najmniejszego palnika i umiarkowanego płomienia. W kilka sekund po tym, kiedy kawa zaczyna bulgotać należy odłączyć źródło ciepła.

   Giannini
   3003010
   6 Przedmioty

   Opis

   Indukcja
   Tak

   Specyficzne kody

   ean13
   8014568083605
   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję
   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   Giannini Giannina Restyling Kawiarka na Indukcję

   537,99 zł
   Brutto