Wyprzedaż!
Kawiarka Venus

Bialetti Venus Kawiarka

Nowy

Bialetti Venus Kawiarka

Z miłości do kawy. Kawiarka o harmonijnych kształtach dla tych, którzy kochają zarówno kawę jak i nowoczesny wygląd.

W rozmiarach: 2, 4, 6, 10 TZ.
Rozmiary 4, 6 oraz 10 TZ nadają sie na indukcję.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma już w magazynie.

80,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Venus Kawiarka

Z miłości do kawy. Kawiarka o harmonijnych kształtach dla tych, którzy kochają zarówno kawę jak i nowoczesny wygląd. Ponadczasowa klasyka z wypolerowanej stali to trwałość oraz odporność na rdzę. Kawiarka Venus została wykonana z trwałej, nierdzewnej, polerowanej stali. Rączka i uchwyt pokrywy zostały wykonane z wytrzymałego nylonu. Venus to kawiarka stalowa ze stylowym designem i przyjemnymi kształtami, za którymi przemawia pasja do kawy. Dostępne na każdy rodzaj kuchenki, również indukcyjną.

Bialetti Venus Kawiarka:
W rozmiarach: 2, 4, 6, 10 TZ.
Rozmiary 4, 6 oraz 10 TZ nadają sie na indukcję.

Bialetti Guarnizione e Piastra Gumowe Uszczelki Bialetti Gumowe Uszczelki do Kawiarek Stalowych. Uszczelki do: Venus, Musa, Kitty. Rozmiary: 1/2, 4, 6, 10 TZ.

18,00 zł

Frabosk Inductor Nakładka Indukcyjna Uniwersalna nakładka indukcyjna, który umożliwi dostosowanie każdego typu naczynia (aluminiowego, szklanego, ceramicznego, terracotta, ze stali nierdzewnej i miedzianego) na kuchenkę indukcyjną. Umożliwi Ci, po wyłączeniu kuchenki, utrzymać ciepło Twojego posiłku przez 10 min. Dostępne w rozmiarze: 14 i 22 cm z uchwytem

106,05 zł

Accessories

Produkty Powiązane