Bialetti Leonardo Genius Pokrywką

Nowy

Bialetti Leonardo Genius Pokrywka

Dążenie do idealnej równowagi między techniką i kreatywnością odnosi się również do gotowania. Leonardo Genius to gama nieprzywierających produktów, które łączą w sobie praktyczny, wykwintny design i dbałość o detale, co pozwala wydobyć z potraw to co najlepsze, bez względu na to co chcesz przygotować.

w rozmiarach: 14, 26 cm.

89,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Leonardo Genius Pokrywka

Dążenie do idealnej równowagi między techniką i kreatywnością odnosi się również do gotowania. Leonardo Genius to gama nieprzywierających produktów, które łączą w sobie praktyczny, wykwintny design i dbałość o detale, co pozwala wydobyć z potraw to co najlepsze, bez względu na to co chcesz przygotować. Wspaniała alchemia i pełne wyobraźni pomysły łączą się, by zmienić Twoje przepisy w pyszne dzieła. Nieprzywierająca powłoka Duratek pozwala na użycie mniejszej ilości tłuszczu i wydłuża żywotność naczyń. Cała linia może być używana w piekarniku do  temperatury 220 stopni i posiada optymalną dystrybucję ciepła. Nitowana rączka w połączeniu z silikonem, zapewnia bezpieczny i pewny chwyt.

Bialetti Leonardo Genius Pokrywka

w rozmiarach: 14, 26 cm.

LIT Ochraniacz na patelnie  ma za zadanie chronić powierzchnie patelni i ułatwić ich przechowywanie. Komplety po 3 szt. dostępne są w czterech wzorach.

20,00 zł

Akcesoria

Produkty Powiązane