Bialetti Aeternum Divina Garnek na Indukcję

Nowy

Bialetti Aeternum Divina Garnek na Indukcję

Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W tej serii zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną, a przede wszystkim dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem oraz stylem.

Garnek z dwoma uchwytami w rozmiarach: 18, 20, 22, 24, 28 cm.

289,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Aeternum Divina Garnek na Indukcję

Divina to prawdziwy profesjonalista w kuchni. W tej serii zawiera się wszystko, co czyni Twoja kuchnię funkcjonalną, a przede wszystkim dobrze wyposażoną. Seria Divina to kompletny zestaw narzędzi do gotowania ze stali nierdzewnej 18/10, z urzekającym wykończeniem oraz stylem. Niezawodna w każdym szczególe technicznym, posiada bardzo grube, trójwarstwowe dno (stal-aluminium-stal), dzięki któremu nadaje się na kuchenki indukcyjne. Szybko rozprowadza ciepło, a co więcej, długo je utrzymuje. W ten sposób nawet najprostsze dania nabierają niepowtarzalnego smaku. Divina ma styl, który będzie trwał wiecznie.

Bialetti Aeternum Divina Garnek na Indukcję

Rondel z jednym uchwytem w rozmiarach: 14, 16 cm.
Rondel z dwoma uchwytami w rozmiarach: 16, 18, 20, 22, 24, 28 cm.
Rondel z dwoma uchwytami w rozmiarach24, 28 cm.
Garnek z dwoma uchwytami w rozmiarach: 18, 20, 22, 24, 28 cm.
Rondelek do mleka: 12 cm.
Pokriwka w rozmiarach: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28 cm.

Cechy:
Uchwyty: stal nierdzewna 18/10 z wyrafinowanym oraz eleganckim wyglądem.
Korpus: stal nierdzewna 18/10.
Podstawa: trójwarstwowa warstwa stal-aluminium-stal (Thermo- Radiant) zapewnia równomierną dystrybucje ciepła. Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, włącznie z indukcja.
Pokrywka: stal nierdzewna 18/10. Pokrywa na garnek do makaronu posiada specjalne otwory do jego odcedzenia oraz system blokujący dla pełnego bezpieczeństwa.

Każdy kucharz jest wrażliwy na piękno stali oraz tradycje połączoną z wysoką jakością naczyń kuchennych, które mogą zagwarantować doskonałe wykonanie. Od samego początku firma Aeternum wytwarzała produkty wysokiej jakości ze stali nierdzewnej 18/10. To klasyczne i wyrafinowane przybory kuchenne z nowoczesnym oraz atrakcyjnym designem, które pomogą ci każdego dnia doskonalić sztukę gotowania.

LIT Ochraniacz na patelnie  ma za zadanie chronić powierzchnie patelni i ułatwić ich przechowywanie. Komplety po 3 szt. dostępne są w czterech wzorach.

20,00 zł

Accessories

Produkty Powiązane