Bialetti Black Stone Patelnia

Nowy

Bialetti Black Stone Patelnia

Linia naczyń Black Stone Bialetti stanowi zestaw aluminiowyh naczyć, do których wykonania wykorzystano odporną na zarysowania oraz łatwą w czyszczeniu i użytkowaniu powierzchnię ceramiczną, która stanowi wewnętrzną powłokę naczyń.

Patelnia w rozmiarze: 20, 24, 28, 32 cm.

Więcej szczegółów

Towar dostępny

109,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Black Stone Patelnia.

Linia naczyń Black Stone Bialetti stanowi zestaw aluminiowych naczyń, do których wykonania wykorzystano odporną na zarysowania oraz łatwą w czyszczeniu i użytkowaniu powierzchnię ceramiczną, która stanowi wewnętrzną powłokę naczyń. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na bezpieczne korzystanie i przyrządzanie potraw gdyż biała powłoka ceramiczna ułatwia proces przygotowywania potraw – użytkownik jest w stanie kontrolować poszczególne etapy gotowania. Zewnętrzna powłoka naczyń została pokryta warstwą odporną na zadrapania w kolorze czarnym. Uchwyty naczyń wykonano z bakelitu i uzupełniono chromowymi elementami. Materiał sprawia, że uchwyty nie nagrzewają się.

Black Stone Bialetti:

Patelnia w rozmiarach: 20, 22, 24, 26, 28, 30 cm.
Rondle z jednym uchwytem w rozmiarze: 16 cm.
Rondle z dwoma uchwytami w rozmiarach: 20, 24 cm.
Garnek w rozmiarach: 20 cm.
Pokrywa w rozmiarach: 16, 20, 28 cm.

LIT Ochraniacz na patelnie  ma za zadanie chronić powierzchnie patelni i ułatwić ich przechowywanie. Komplety po 3 szt. dostępne są w czterech wzorach.

20,00 zł

Accessories

Produkty Powiązane