Anitk Ars Delizia Giava Patelnia do Grilla

30.32

Nowy

Anitk Ars Delizia Giava Patelnia do Grilla

Źródło ciepła, polędwica, kilka krewetek i mięso z kurczaka, tyle tylko potrzeba, aby zbliżyć się do perfekcji. Jedyne co, to naczynie musi osiągnąć odpowiednią temperaturę (spirale grzewcze szybko przewodzą ciepło) i gotowe: zdrowiej i prościej, bez tłuszczu.

Patelnia grill w rozmiarze: 24 x 32, grubość dna 6 mm.

Towar dostępny

109,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Anitk Ars Delizia Giava Patelnia do Grilla

Źródło ciepła, polędwica, kilka krewetek i mięso z kurczaka, tyle tylko potrzeba, aby zbliżyć się do perfekcji. Jedyne co, to naczynie musi osiągnąć odpowiednią temperaturę (spirale grzewcze szybko przewodzą ciepło) i gotowe: zdrowiej i prościej, bez tłuszczu. Linia naczyń kuchennych Delizia Giava firmy Antik Ars jest zrobiona z wysokiej jakości aluminium bezpiecznego dla zdrowia. Sześcio milimetrowa grubość dna zapewni bardzo dobrą dystrybucję ciepła, a dzięki doskonałej nieprzywierającej powłoce wewnętrznej możliwe jest gotowanie każdej potrawy z minimalna ilością tłuszczu. Teraz niektóre modele są również dostępne na kuchenki indukcyjne.

Antik Ars to włoski producent naczyń kuchennych. Wszystkie detale linii Delizia zostały wykonane z dbałością o szczegóły: drewniane rączki; projekt rozmiaru tak by był najmniejszy z możliwych aby ułatwić korzystanie ze zmywarki; spiralne dno, które pozwala na równomierne oraz szybkie rozprowadzanie ciepła. Wszystko razem daje nieskazitelne rezultaty w kuchni.

Linia naczyń Delizia Giava wykonana z aluminium posiada podstawę grubości od 3 do 8 mm, która pozwala doskonale rozprowadzać i przewodzić ciepło. Zarówno powłoka zewnętrzna jak i wewnętrzna w szarym kolorze mają właściwości nieprzywierające i zostały wykonane z wykorzystaniem technologii Durall, która zapewnia odporność na zarysowania i bardzo trwałą wydajność. Aluminiowe uchwyty zostały stworzone w taki sposób, by tworzyć jedną całość z naczyniem. Patelnie do grilowania posiadają dodatkową warstwę żelaza, a rączki są połączeniem drewna i bakelitu. Pokrywy z hartowanego szkła Pirex idealnie pasują do kształtu naczyń i zatrzymują płyny wewnątrz.

Anitk Ars Delizia Giava Patelnia do Grilla

Patelnia grill w rozmiarze: 24 x 32, grubość dna 6 mm.

LIT Ochraniacz na patelnie  ma za zadanie chronić powierzchnie patelni i ułatwić ich przechowywanie. Komplety po 3 szt. dostępne są w czterech wzorach.

20,00 zł

Akcesoria

Produkty Powiązane