Antik Ars Delizia Giava Rondel z Dwoma Uchwytami i Pokriwką

61.24

Nowy

Antik Ars Delizia Giava Rondel z Dwoma Uchwytami i Pokriwką

Linia naczyń Delizia Giava wykonana z aluminium posiada podstawę grubości od 3 do 8 mm, która pozwala doskonale rozprowadzać i przewodzić ciepło.

Rondel z dwoma uchwytami w rozmiarze: 24 cm, grubość dna 6 mm.

Towar dostępny

179,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Antik Ars Delizia Giava Rondel z Dwoma Uchwytami i Pokriwką

Zamknij oczy i wyobraź sobie pieczeń wołową, gulasz mięsny, duszone mięso albo risotto - pełne smaku i aromatu. To właściwe naczynie zawiera sedno prawdziwego smaku. Naczynie żaroodporne linii Delizia Giava firmy Antik Ars wykonano z najwyższej jakości aluminium bezpiecznego dla zdrowia. Dno grubości 6 milimetrów doskonale rozprowadza ciepło, a dzięki nieprzywierającej powłoce non- stick możesz gotować dowolną potrawę przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Teraz niektóre modele są dostępne na kuchenki indukcyjne.

Antik Ars to włoski producent naczyń kuchennych. Wszystkie detale linii Delizia zostały wykonane z dbałością o szczegóły: drewniane rączki; projekt rozmiaru tak by był najmniejszy z możliwych aby ułatwić korzystanie ze zmywarki; spiralne dno, które pozwala na równomierne oraz szybkie rozprowadzanie ciepła. Wszystko razem daje nieskazitelne rezultaty w kuchni.

Linia naczyń Delizia Giava wykonana z aluminium posiada podstawę grubości od 3 do 8 mm, która pozwala doskonale rozprowadzać i przewodzić ciepło. Zarówno powłoka zewnętrzna jak i wewnętrzna w szarym kolorze mają właściwości nieprzywierające i zostały wykonane z wykorzystaniem technologii Durall, która zapewnia odporność na zarysowania i bardzo trwałą wydajność. Aluminiowe uchwyty zostały stworzone w taki sposób, by tworzyć jedną całość z naczyniem. Patelnie do grilowania posiadają dodatkową warstwę żelaza, a rączki są połączeniem drewna i bakelitu. Pokrywy z hartowanego szkła Pirex idealnie pasują do kształtu naczyń i zatrzymują płyny wewnątrz.

Antik Ars Delizia Giava

Antik Ars Casserole rondle:
W rozmiarach: 16, 18, 20, 24, 26, 28 oraz 32 cm.
W rozmiarach: 16, 20Ai, 24Ai, 28 oraz 32 cm nadają się na indukcję.

LIT Ochraniacz na patelnie  ma za zadanie chronić powierzchnie patelni i ułatwić ich przechowywanie. Komplety po 3 szt. dostępne są w czterech wzorach.

20,00 zł

Akcesoria

Produkty Powiązane