3V Venosta Zestaw Impero Sztućce 24 Szt 2.0 mm

Nowy

3V Venosta Zestaw Impero Sztućce 24 Szt 2.0 mm


    Noż 6 Szt

    Widelec 6 Szt

    Łyżka 6 Szt

       Łyżeczka do kawy 6 Szt

Nasze linie sztućców ze stali nierdzewnej 18/C są unikalne i stylowe, całkowicie wykonane we Włoszech, wyprodukowane z unikalną wiedzą i technologiami. Te polerowane sztućce są niezwykle mocne, odporne na zginanie, korozję i łatwe do czyszczenia.

Towar dostępny.

152,65 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

3V Venosta Zestaw Impero Sztućce 24 Szt 2.0 mm

Nasze linie sztućców ze stali nierdzewnej 18/C są unikalne i stylowe, całkowicie wykonane we Włoszech, wyprodukowane z unikalną wiedzą i technologiami. Te polerowane sztućce są niezwykle mocne, odporne na zginanie, korozję i łatwe do czyszczenia. Noże mają wysokiej jakości ostrza, które pozwalają na idealne i łatwe cięcie.

Sztućce linii Imperozrobiono ze Stali Nierdzewnej 18/C najwyższej jakości i dostępne są w grubości 2mm. Sztućce Imperocharakteryzują się harmonią dekoracji, które uwydatniają tę linię. Ich klasyczny kształt ozdobi każdy stół z subtelnością. Dekoracja bazuje na charakterystycznych elementach artystycznego stylu, sprytnie zaprezentowanego na tej linii sztućców, aby zaoferować element designu, który jest po prostu niezwykły. Sztućce Impero sprawdzą się w hotelach, kafeteriach, firmach cateringowych, restauracjach i u każdego, kto ceni eleganckie dekoracje i detale.

Cechy sztóćców Impero:
Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm.
Polerowane przez szczotkowanie.

Na specjalną prośbę klienta:
Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
Polerowane przez obróbkę wibrościerną.

Produkty Powiązane