3V Venosta Zestaw Inglese Sztućce 24 Szt 2.0 mm 18/C

Nowy

3V Venosta Zestaw Inglese Sztućce 24 Szt 2.0 mm


   Noże do Steków 6 Szt

   Widelec 6 Szt

   Łyżka 6 Szt

        Łyżeczka do kawy 6 Szt


Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/C. Nasze sztućce Luxory mają noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. 

Towar dostępny

162,78 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

3V Venosta Zestaw Inglese Sztućce 24 Szt 2.0 mm

Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/C. Nasze luksusowe sztućce mają noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. W linii znajdziesz wiele innych rodzajów sztućców, takich jak do ryb, deserowych lub do serwowania. Mamy dwa rodzaje kutego noża stołowego, oba są przeznaczone do cięcia twardych potraw, jedyną różnicą jest kształt noża do steku, który jest bardziej wrzecionowy.

Sztućce linii Inglese są w całości wyprodukowane ze stali nierdzewnej 18/10 najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2.0 i 2.5 mm. Perfekcyjny projekt i proporcje czynią sztućce Inglese ponadczasowymi, a takie będą zawsze doceniane, ponieważ niosą za sobą elegancję i tradycję. Sztućce Inglese są bez wątpienia niezawodne wśród artykułów gospodarstwa domowego; od ponad 50-ciu lat jest to model najbardziej pożądany przez tych, którzy odnajdują przyjemność w eleganckiej zastawie stołowej. Linia Inglese oferuje łyżki i widelce w obu wersjach: 2.5 mm i 2 mm. Sztućce Inglese są doskonałe na eleganckie ceremonie, dla prestiżowych hoteli, wyrafinowanych restauracji, zabytkowych sieci hoteli i firm cateringowych, ktorych jedną z usług jest zapewnienie klientom najwyższego serwisu usług.


Cechy linii Inglese:
Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2,5 mm.
Polerowana przez szczotkowanie.

Na specjalną prośbę klienta:
Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
Stal nierdzewna18/C o grubości 2mm.

Polerowanie przez obróbkę wibrościerną.
Nóż kuty.

Produkty Powiązane