3V Venosta Corona Sztućce do Sałaty 18/C

006/SC

Nowy

3V Venosta Corona Sztućce do Sałaty 18/C


 posate-insalata.jpg   Sztućce do Sałaty Corona 18/C 2.0 mm

Nasze linie sztućców ze stali nierdzewnej 18/C są unikalne i stylowe, całkowicie wykonane we Włoszech, wyprodukowane z unikalną wiedzą i technologiami.

Towar dostępny

31,69 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

3V Venosta Corona Sztućce do Sałaty 18/C

Nasze linie sztućców ze stali nierdzewnej 18/C są unikalne i stylowe, całkowicie wykonane we Włoszech, wyprodukowane z unikalną wiedzą i technologiami. Te polerowane sztućce są niezwykle mocne, odporne na zginanie, korozję i łatwe do czyszczenia. Noże mają wysokiej jakości ostrza, które pozwalają na idealne i łatwe cięcie.

Sztućce Corona są wykonane w całości ze Stali Nierdzewnej 18/C najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2mm i 2,5mm. Sztućce Corona są idealne dla tych, którzy z troską o najdrobniejszy szczegół chcą przyozdobić swój stół. Klasyczny design, pasujący do eleganckiego tłoczenia na sztućcach, będzie współgrać z każdym wyrafinowanym stołem. Nakryj do stołu sztućcami Corona, a oryginalnie zgrają się z Twoimi kompozycjami na stole, a co więcej, połaczą elegancki styl z odrobiną stylu vintage. Sztućce tej linii są odpowiednie do hoteli, kafeterii, firm cateringowych, restauracji i dla każdego, kto kocha eleganckie detale.

Cechy szstućców Corona:
Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm i 2,5mm.
Polerowane przez szczotkowanie.

Na specjalną prośbę klienta:
Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
Polerowane przez obróbke wibrościerną.

Możliwośc presonalizacji.

Produkty Powiązane