Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Sztućce Boston
   • Sztućce Boston

   3V Venosta Inglese Sztućce Łyżka do Sosu 18/10

   Opinia(0)
   20,99 zł
   Brutto
   Towar dostępny

   3V Venosta Inglese Sztućce Łyżka do Sosu 18/10


    mestolo.jpg  Łyżka do Sosu linia Inglese 18/10 2.50 mm

   Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/10. Nasze luksusowe sztućce mają kute noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy.

   Pozostało tylko 9 SZT.
   Ilość :

   3V Venosta Inglese Sztućce Łyżka do Sosu 18/10

   Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/10. Nasze luksusowe sztućce mają kute noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. W linii znajdziesz wiele innych rodzajów sztućców, takich jak do ryb, deserowych lub do serwowania. Mamy dwa rodzaje kutego noża stołowego, oba są przeznaczone do cięcia twardych potraw, jedyną różnicą jest kształt noża do steku, który jest bardziej wrzecionowy.

   Sztućce linii Inglese są w całości wyprodukowane ze stali nierdzewnej 18/10 najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2.0 i 2.5 mm. Perfekcyjny projekt i proporcje czynią sztućce Inglese ponadczasowymi, a takie będą zawsze doceniane, ponieważ niosą za sobą elegancję i tradycję. Sztućce Inglese są bez wątpienia niezawodne wśród artykułów gospodarstwa domowego; od ponad 50-ciu lat jest to model najbardziej pożądany przez tych, którzy odnajdują przyjemność w eleganckiej zastawie stołowej. Linia Inglese oferuje łyżki i widelce w obu wersjach: 2.5 mm i 2 mm. Sztućce Inglese są doskonałe na eleganckie ceremonie, dla prestiżowych hoteli, wyrafinowanych restauracji, zabytkowych sieci hoteli i firm cateringowych, ktorych jedną z usług jest zapewnienie klientom najwyższego serwisu usług.


   Cechy linii Inglese:
   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2,5 mm.
   Polerowana przez szczotkowanie.

   Na specjalną prośbę klienta:
   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
   Stal nierdzewna18/C o grubości 2mm.

   Polerowanie przez obróbkę wibrościerną.
   Nóż kuty.

   3V Venosta
   10/IS
   9 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   3V Venosta Inglese Sztućce Łyżka do Sosu 18/10

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Sztućce Boston

   3V Venosta Inglese Sztućce Łyżka do Sosu 18/10

   20,99 zł
   Brutto