Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
 • Nowy

  Tognana Fontebasso Antilope Talerz Obiadowy

  Opinia(0)
  45,99 zł
  Brutto

  Tognana Fontebasso Antilope Talerz Obiadowy 

  Talerz obiadowy Antilope z linii Arizona ma 27 cm średnicy i 2 cm wysokości. Ten talerz zaprojektowany przez Andreę Fontebasso wyróżnia się wyrafinowanym i eleganckim smakiem, charakteryzującym się odcieniami o różnej intensywności w odcieniach burgundowej czerwieni. Idealny do dekoracji Twojego stołu, ten talerz zachwyci Twoich gości, zachwycając ich mise en place o ciepłych i otulających tonach. W celu stworzenia kompletnego zestawu można go łączyć z innymi talerzami z tej samej linii. Płaski talerz Antilope Arizona można używać w kuchence mikrofalowej i można go myć w zmywarce. 

  Kamionka 

  Rozmiar :
  Kolor :
  W magazynie24Dostępne items
  Ilość :

  Tognana Fontebasso Antilope Talerz Obiadowy 

  Talerz obiadowy Antilope z linii Arizona ma 27 cm średnicy i 2 cm wysokości. Ten talerz zaprojektowany przez Andreę Fontebasso wyróżnia się wyrafinowanym i eleganckim smakiem, charakteryzującym się odcieniami o różnej intensywności w odcieniach burgundowej czerwieni. Idealny do dekoracji Twojego stołu, ten talerz zachwyci Twoich gości, zachwycając ich mise en place o ciepłych i otulających tonach. W celu stworzenia kompletnego zestawu można go łączyć z innymi talerzami z tej samej linii. Płaski talerz Antilope Arizona można używać w kuchence mikrofalowej i można go myć w zmywarce. Wskazówki dotyczące suszenia: aby produkt kamionkowy nie wchłaniał wilgoci i nie tworzył nieestetycznych plam, wskazane jest, aby zaraz po zakończeniu mycia wysuszyć artykuły od razu lub przechowywać je w pionie.

  Kamionka 

  Tognana
  AI100278512
  24 Przedmioty

  Specyficzne kody

  mpn
  8056444188769
  EAN13
  8056444239188
  Nowy produkt

  Brak opinii

  Napisz opinię
  Tognana Fontebasso Antilope Talerz Obiadowy

  Zobacz także

  6 innych produktów w tej samej kategorii:

  Tognana Fontebasso Antilope Talerz Obiadowy

  45,99 zł
  Brutto