Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Tognana Fontebasso Blow Up Talerz Deserowy 22 cm

   Tognana Fontebasso Blow Up Talerz Deserowy 22 cm

   Tognana

   47,77 zł
   Brutto
   Kolor :
   W magazynie 16 SZT.
   Ilość :

   Tognana Fontebasso Blow Up Talerz Obiadowy 22 cm

   Talerz deserowy Blow Up 22 cm jest częścią zestawu talerzy marki Andrea Fontebasso. Wykonany techniką glazury reaktywnej i metodą craquelè, posiada zdobienie w kropki i pojedynczą siatkę pęknięć pomiędzy odcieniami bieli i szarości, co sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i oryginalny w mise en place, który nie pozostanie niezauważony. Talerz do zupy i talerz obiadowy są dostępne z tej samej linii, tworząc kompletny zestaw. Płaski talerz Blow Up można myć w zmywarce i można go używać w kuchence mikrofalowej bez uszczerbku dla estetyki.

   Kamionka 

   Tognana Fontebasso Blow Up Talerz Obiadowy 22 cm

   Talerz desserowy Blow Up 22 cm jest częścią zestawu talerzy marki Andrea Fontebasso. Wykonany techniką glazury reaktywnej i metodą craquelè, posiada zdobienie w kropki i pojedynczą siatkę pęknięć pomiędzy odcieniami bieli i szarości, co sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i oryginalny w mise en place, który nie pozostanie niezauważony. Talerz do zupy i talerz obiadowy są dostępne z tej samej linii, tworząc kompletny zestaw. Płaski talerz Blow Up można myć w zmywarce i można go używać w kuchence mikrofalowej bez uszczerbku dla estetyki. Wskazówki dotyczące suszenia: aby produkt kamionkowy nie wchłaniał wilgoci i nie tworzył nieestetycznych plam, wskazane jest, aby zaraz po zakończeniu mycia wysuszyć artykuły od razu lub przechowywać je w pionie.

   Kamionka 

   Tognana
   FS102218513
   16 Przedmioty

   Specyficzne kody

   ean13
   8056444188929
   Nowy produkt

   Zobacz także

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Tognana Fontebasso Blow Up Talerz Deserowy 22 cm

   47,77 zł
   Brutto