Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Sztućce Inglese
   • Sztućce Inglese

   3V Venosta Zestaw Inglese 24 Szt 2.5 mm

   3V Venosta

   Opinia(0)
   359,46 zł
   Brutto
   Towar dostępny.

   3V Venosta Zestaw Inglese 24 Szt 2.5 mm

      Noże do Steków Kuty 6 Szt

      Widelec 6 Szt

      Łyżka 6 Szt

           Łyżeczka do kawy 6 Szt

   Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/10. Nasze sztućce Luxory mają kute noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy.

   Pojemność :
   Pozostało tylko 10 SZT.
   Ilość :

   3V Venosta Zestaw Inglese 24 Szt 2.5 mm

   Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/10. Nasze luksusowe sztućce mają kute noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. W linii znajdziesz wiele innych rodzajów sztućców, takich jak do ryb, deserowych lub do serwowania. Mamy dwa rodzaje kutego noża stołowego, oba są przeznaczone do cięcia twardych potraw, jedyną różnicą jest kształt noża do steku, który jest bardziej wrzecionowy.

   Sztućce linii Inglese są w całości wyprodukowane ze stali nierdzewnej 18/10 najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2.0 i 2.5 mm. Perfekcyjny projekt i proporcje czynią sztućce Inglese ponadczasowymi, a takie będą zawsze doceniane, ponieważ niosą za sobą elegancję i tradycję. Sztućce Inglese są bez wątpienia niezawodne wśród artykułów gospodarstwa domowego; od ponad 50-ciu lat jest to model najbardziej pożądany przez tych, którzy odnajdują przyjemność w eleganckiej zastawie stołowej. Linia Inglese oferuje łyżki i widelce w obu wersjach: 2.5 mm i 2 mm. Sztućce Inglese są doskonałe na eleganckie ceremonie, dla prestiżowych hoteli, wyrafinowanych restauracji, zabytkowych sieci hoteli i firm cateringowych, ktorych jedną z usług jest zapewnienie klientom najwyższego serwisu usług.


   Cechy linii Inglese:
   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2,5 mm.
   Polerowana przez szczotkowanie.

   Na specjalną prośbę klienta:
   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
   Stal nierdzewna18/C o grubości 2mm.

   Polerowanie przez obróbkę wibrościerną.
   Nóż kuty.

   3V Venosta
   S24 ING 2.5 SFK
   10 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   3V Venosta Zestaw Inglese 24 Szt 2.5 mm
   Sztućce Inglese

   3V Venosta Zestaw Inglese 24 Szt 2.5 mm

   359,46 zł
   Brutto