Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
   Sztućce Boston
   • Sztućce Boston

   3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 12 Szt Ryby 2.0 mm

   3V Venosta

   Opinia(0)
   149,99 zł
   Brutto
   Towar dostępny

   3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 12 Szt Ryby 2.0 mm


     Widelec do Ryb 6 Szt

     Noż do Ryb 6 Szt

   Zestaw ten ma dopełnić jeden z pozostałych zestawów w linii 2,5 mm lub 2,00 mm. Jest idealny, gdy w niedzielę masz gości na obiad lub zasiadasz z rodziną - zadziwisz ich wyrafinowanymi i doskonałymi sztućcami dobranymi do każdego...

   Pojemność :
   Pozostało tylko 6 SZT.
   Ilość :

   3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 12 Szt Ryby 2.0 mm

   Zestaw ten ma dopełnić jeden z pozostałych zestawów w linii 2,5 mm lub 2,00 mm. Jest idealny, gdy w niedzielę masz gości na obiad lub zasiadasz z rodziną - zadziwisz ich wyrafinowanymi i doskonałymi sztućcami dobranymi do każdego rodzaju serwowanego posiłku.

   Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/C. Nasze luksusowe sztućce mają noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. W linii znajdziesz wiele innych rodzajów sztućców, takich jak do ryb, deserowych lub do serwowania. Mamy dwa rodzaje kutego noża stołowego, oba są przeznaczone do cięcia twardych potraw, jedyną różnicą jest kształt noża do steku, który jest bardziej wrzecionowy.

   Sztućce linii Boston są wykonane w całości ze stali nierdzewnej 18/10najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2mm i 2.5mm. Sztućce Boston mają modny i nowoczesny design, są idealne dla młodych par szukających świeżości. Łyżki i widelce linii Boston są dostępne w obu wesrsjach: 2mm i 2.5mm. Idealne na każdy stół, sztućce Boston oferują dotyk elegancji na każdym bankiecie i ceremonii. Są również bardzo cenione przez hotele i restauracje. Nasze sztućce dodadzą młodzieńczego wizerunku Twojemu hotelowi, firmie cateringowej oraz jadalni.

   Cechy linii Boston:

   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm i 2.5mm.
   Polerowane przez szczotkowanie.

   Na specjalną prośbę klienta:
   Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
   Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm.

   Polerowane przez obróbkę wibrościerną.
   Nóż Kuty.

   Możliwośc personalizacji.

   3V Venosta
   S24 BOS 2.0 FISH
   6 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Nowy produkt

   Brak opinii

   Napisz opinię
   3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 12 Szt Ryby 2.0 mm
   Sztućce Boston

   3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 12 Szt Ryby 2.0 mm

   149,99 zł
   Brutto