Zaparzarki do kawy

Dostępne w naszym sklepie kawiarki i zaparzarki do kawy to wysokiej klasy urządzenia pochodzące od najlepszych włoskich producentów. Oferujemy kawiarki elektryczne oraz zaparzarki charakteryzujące się nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym wzornictwem. Połączenie designu z funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem zapewnia zaparza...

Zaparzarki do kawy

Dostępne w naszym sklepie kawiarki i zaparzarki do kawy to wysokiej klasy urządzenia pochodzące od najlepszych włoskich producentów. Oferujemy kawiarki elektryczne oraz zaparzarki charakteryzujące się nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym wzornictwem. Połączenie designu z funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem zapewnia zaparzarkom takich firm jak Bialetti czy GAT Vintage niesłabnącą popularność.

Zaparzarka do kawy – jak wybrać?

Niektóre zaparzarki do kawy z naszej oferty oferują możliwość zaprażania aromatycznej kawy typu mokka. Posiadamy w sprzedaży także kawiarki do innych typów kaw, zarówno zasilane prądem elektrycznym, jak i przystosowane do płyt indukcyjnych. Każda kawiarka lub zaparzarka do kawy z naszej oferty zapewnia komfortową obsługę i gwarantuje wiele wspaniałych chwil spędzonych z filiżanką doskonałej kawy w gronie najbliższych.

Więcej

Kawiarki 

There are 191 products.
na stronie

Aeternum Allegra Purpurowa Kawiarka Kawiarka Aeternum Allegra Purpurowa inspirowana współczesnym stylem z nutką żywej oryginalności. Ta stylowa kawiarka okazuje się być niezawodnym towarzyszem niezliczonych i kolorowych chwil przy kawie. Kawiarka dostępna w rozmiarach: 3 TZ

89,05 zł
0 Recenzja (e)

Bastiani Etna Kawiarka BASTIANI ITALIA ETNA Kawiarka w kolorze czarnym wykonana z aluminium pozwala na zaparzenie 3 filiżanek kawy espresso (ok 150 ml). Ergonomiczny wygodny uchwyt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Kawiarka dostępna w rozmiarach: 3 TZ.

32,42 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Zestaw Coffee Press Zaparzacz Zestaw Coffee Press marki Bialetti to zestaw idealny nie tylko, aby przygotować aromatyczną, wolną od fusów kawę, herbatę czy herbatę ziołową, ale także by mieć możliwość skosztowania jej dzięki dołączonym filiżankom. W zestawie: dzbanek 800ml, 2 kubki po 200 ml. Kolory: czerwony i czarny.

129,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Aeterna Kawiarka Z kawiarką Aeterna parzenie kawy stanie się codziennym, przyjemnym rytuałem. Estetycznie wykonana, z połyskującego aluminium wzbogaci każdy stół. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 tz.

135,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 3, 6 TZ.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Rubino Kawiarka Allegra Rubino to kawiarka, która swoim nietuzinkowym wyglądem wprawia w dobry nastrój. Łączy niezawodność z estetyką, aby zapewnić aromatyczną przerwę na kawę. W rozmiarze: 3 TZ.

112,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Divina Kawiarka na Indukcję Divina to kawiarka o niezwykle prostej lecz stylowej i wyrafinowanej linii. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10.

212,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Elegance Kawiarka Twoja chwila z kawą w stylowej odsłonie. Doświadczenia związane z kawą to smak, aromat, ale także piękno i oryginalność w sposobie zaparzenia. W rozmiarach: 1, 3, 6tz

100,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Petracolor Kawiarka Dotyk elegancji podczas Twojej chwili z kawą. Nowa kawiarka Allegra Petracolor łączy w sobie nowe, eleganckie kolory z kamienną solidnością. W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ.

109,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Set Allegra Zestaw Kawiarka i Filiżanek Kawiarka Allegra w rozmiarze 3TZ 2 Filiżanki w rozmiarach 80 ml.

199,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Alpina Kawiarka Wspaniałe przebudzenie. Cała jakość kawiarek Bialetti celebruje słynną Włoską Armię Alpini (Alpine Corps). W rozmiarze 3 Tz

170,97 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 191 items