Uszczelki do kawiarek 

W kategorii jest 3 produktów.
Giannini Giannina Restyling / La Tradizione Uszczelki 6 TZ

Giannini Giannina Restyling / La Tradizione Uszczelki 6 TZ:W rozimiar 6 TZ 3 SZT.

23,00 zł
GAT Uszczelki Uniwersalne

GAT Uszczelki Uniwersalne: Dostepne rozmiary 1, 2, 3, 6, 9, TZ Uszczelki uniwerslane do kawiarek aluminiowych: Pepita, Rossana, Coffee Show, Valentina, Splendida, Fashion.

9,50 zł
GAT Uszczelki Silikonowe z Filtrem

GAT Uszczelki Silikonowe z Filtrem: W Rozmiarach: 1, 2, 3, 6, 9 TZ.Uszczelki uniwerslane do kawiarek aluminiowych: Pepita, Rossana, Coffee Show, Valentina, Splendida, Fashion.

11,00 zł
Showing 1 - 3 of 3 items

Wśród szerokiej gamy akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym, posiadamy wysokiej jakości uszczelki do kawiarek. Są to produkty pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które cechuje precyzja wykonania, wytrzymałość oraz trwałość. Uszczelka do kawiarki stanowi element wymienny urządzenia przeznaczonego do zaparzania kawy, który zn...

Wśród szerokiej gamy akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym, posiadamy wysokiej jakości uszczelki do kawiarek. Są to produkty pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które cechuje precyzja wykonania, wytrzymałość oraz trwałość. Uszczelka do kawiarki stanowi element wymienny urządzenia przeznaczonego do zaparzania kawy, który znajduje się najczęściej między zbiornikiem dolnym, a górnym, w którym zbiera się już gotowy napój. Nasz asortyment obejmuje zarówno stalowe, jak i aluminiowe uszczelki, dedykowane między innymi do kawiarek Pepita, Rossana, Coffee Show, Valentina, Splendida, Fashion. Każda uszczelka do kawiarki jest dostępna w naszym sklepie w kilku różnych rozmiarach. Sama wymiana tego elementu na nowy jest bardzo prosta i szybka, dlatego nie powinna przysporzyć problemu.

Więcej