French Press, Zaparzacze, Spieniacze 

W kategorii jest 14 produktów.
na stronie
Bialetti Bollitore Czajnik na Indukcję

Bialetti Bollitore Czajnik na Indukcję Czajnik Bialetti jest niezwykle funkcjonalny ze względu na wyprofilowany dzióbek, który gwarantuje stały i wolny przepływ wody. Pojemność: 1L. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

236,39 zł
Bialetti Cappuccinatore Acciaio Ubijak na Indukcję

Bialetti Cappuccinatore Acciaio Ubijak Bialetti na Indukcję Stalowy ubijak do mleka marki Bialetti został stworzony ze stali i idealnie nadaje się na kuchnie gazowe oraz indukcyjne. Posiada podwójny sumator powietrza dzięki któremu można stworzyć niesamowita piankę. Ubijak Bialetti jest najłatwiejszym sposobem na uzyskanie kremowej pianki z mleka w...

249,00 zł
Bialetti Cappuccinatore Vetro Ubijak do Mleka

Bialetti Cappuccinatore Vetro Ubijak do Mleka Manualny ubijak do mleka marki Bialetti został stworzony ze szkła i można go stosować w mikrofalówce. W rozmiaraze: 3 TZ.

114,62 zł
Bialetti French Press Preziosa Zaparzacz

Bialetti French Press Preziosa Zaparzacz Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. W rozmiarach: 350 ml, 1 l.

82,00 zł
Bialetti French Press Simplicity Zaparzacz

Bialetti French Press Simplicity Zaparzacz Bialetti French Press Simplicity jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 i szkła borosilikatowego, z ergonomiczną i nienagrzewającą się rączką, zapewniającą pewny i solidny uchwyt. W rozmiarach: 1l.

81,57 zł
Bialetti French Press Trendy Zaparzacz

Bialetti French Press Trendy Zaparzacz Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. W rozmiarach: 8 Cups 1l.

96,00 zł
Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko

Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko. Dzbanek na mleko Bialetti Milk Pitcher wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 w wersji z pokrywą i bez pokrywy. Dzbanek bez pokrywy dostępny w rozmiarach: 15, 30, 50, 75, 100 cl.Dzbanek z pokrywą dostępny w rozmiarach: 30, 50, 75 cl.

74,50 zł
Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko

Bialetti Milk Pitcher Dzbanek na mleko  Idealny Dzbanek, aby podgrzać lub spienić mleko. Wykonany w 100% ze Stali Nierdzewnej. Bialetti Dzbanek do mleka: Pojemność: 300 ml, 500 ml, 750 ml, 1l. Bialetti Dzbanek do mleka z pokrywką: Pojemność: 750 ml.Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do...

72,00 zł
Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko z Pokrywką 2017

Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko z Pokrywką 2017 Bialetti Milk Pitcher jest idealnym dzbanuszkiem, aby podgrzać lub spienić mleko. Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej, praktyczny, wytrzymały oraz odporny na rdzę. Dodatkowo dzbanek posiada dzióbek dzięki, któremu spienione mleko nie rozlewa się na boki. W rozmiarze 750 ml z Pokrywką.

66,00 zł
Bialetti Pour Over Acciaio Zaparzacz Stalowy

Bialetti Pour Over Acciaio Zaparzacz Stalowy Pour Over Acciaio to zaparzacz marki Bialetti, który wykonany jest ze Stali Nierdzewnej 18/10. W rozmiarz: 2 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

146,00 zł
Bialetti Pour Over Ceramica Zaparzacz Ceramiczny

Bialetti Pour Over Ceramica Zaparzacz Ceramiczny Ceramiczny Pour Over Ceramica, z którym zapewnimy sobie miłą chwilę przy świeżej kawie, ma klasyczny ośmioboczny kształt, jest wytrzymały i nowoczesny. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

109,00 zł
Bialetti Pour Over Vetro Zaparzacz Szkło

Bialett Pour Over Vetro Zaparzacz Szkło Pour Over Vetro to kolejna propozycja zaparzacza marki Bialetti. Elegancko wyglądający szklany zbiorniczek, z nadrukowanym logo firmy, wykonany jest ze szkła borosilikatowego. W rozmiarach: zbiorniczek 1L, sitko 2 tz.

143,55 zł
Showing 1 - 12 of 14 items

Spieniacze French Press Bialetti