French Press, Zaparzacze, Spieniacze 

There are 14 products.
na stronie

Bialetti Signature French Press Zaparzacz Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. W rozmiarach: 3Cups 0,35 l; 8 Cups 1l. 12 Cups 1,5 l.

94,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko z Pokrywką 2017 Bialetti Milk Pitcher jest idealnym dzbanuszkiem, aby podgrzać lub spienić mleko. Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej, praktyczny, wytrzymały oraz odporny na rdzę. Dodatkowo dzbanek posiada dzióbek dzięki, któremu spienione mleko nie rozlewa się na boki. W rozmiarze 750 ml z Pokrywką.

66,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Bollitore Czajnik na Indukcję Czajnik Bialetti jest niezwykle funkcjonalny ze względu na wyprofilowany dzióbek, który gwarantuje stały i wolny przepływ wody. Pojemność: 1L. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

236,39 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Zaparzacz Plasticovy: W rozmiarach: 2, 4 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

19,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Ceramica Zaparzacz Ceramiczny Ceramiczny Pour Over Ceramica, z którym zapewnimy sobie miłą chwilę przy świeżej kawie, ma klasyczny ośmioboczny kształt, jest wytrzymały i nowoczesny. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

109,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialett Pour Over Vetro Zaparzacz Szkło Pour Over Vetro to kolejna propozycja zaparzacza marki Bialetti. Elegancko wyglądający szklany zbiorniczek, z nadrukowanym logo firmy, wykonany jest ze szkła borosilikatowego. W rozmiarach: zbiorniczek 1L, sitko 2 tz.

143,55 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Acciaio Zaparzacz Stalowy Pour Over Acciaio to zaparzacz marki Bialetti, który wykonany jest ze Stali Nierdzewnej 18/10. W rozmiarz: 2 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

146,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Milk Pitcher Dzbanek na mleko  Idealny Dzbanek, aby podgrzać lub spienić mleko. Wykonany w 100% ze Stali Nierdzewnej. Bialetti Dzbanek do mleka: Pojemność: 300 ml, 500 ml, 750 ml, 1l. Bialetti Dzbanek do mleka z pokrywką: Pojemność: 750 ml. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do...

59,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Cappuccinatore Vetro Ubijak do Mleka Manualny ubijak do mleka marki Bialetti został stworzony ze szkła i można go stosować w mikrofalówce. W rozmiaraze: 3 TZ.

114,62 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Cappuccinatore Acciaio Ubijak Bialetti na Indukcję Stalowy ubijak do mleka marki Bialetti został stworzony ze stali i idealnie nadaje się na kuchnie gazowe oraz indukcyjne. Posiada podwójny sumator powietrza dzięki któremu można stworzyć niesamowita piankę. Ubijak Bialetti jest najłatwiejszym sposobem na uzyskanie kremowej pianki z mleka w...

249,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti French Press Simplicity Zaparzacz Bialetti French Press Simplicity jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 i szkła borosilikatowego, z ergonomiczną i nienagrzewającą się rączką, zapewniającą pewny i solidny uchwyt. W rozmiarach: 1l.

81,57 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Milk Pitcher Dzbanuszek na Mleko. Dzbanek na mleko Bialetti Milk Pitcher wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 w wersji z pokrywą i bez pokrywy. Dzbanek bez pokrywy dostępny w rozmiarach: 15, 30, 50, 75, 100 cl.Dzbanek z pokrywą dostępny w rozmiarach: 30, 50, 75 cl.

47,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 14 items