SCAPOL jest wyłącznym dystrybutorem marki BIALETTI w Polsce

French Press, Zaparzacze, Spieniacze 

There are 23 products.
na stronie

Bialetti Tuttocrema Ubijak do Mleka: Bialetti Tuttocrema ubijak do mleka z aluminium z nieprzywierającą wewnętrzną powłoką. Pokrywa została wykonana z plastiku w kolorze czarnym. Zawiera podwójny sumator powietrza by tworzyć niesamowitą piankę. Bialetti Tuttocrema Ubijak do Mleka: W rozmiarach: 3, 6 TZ.

93,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti French Press Preziosa Zaparzacz Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. W rozmiarach: 350 ml, 1 l.

129,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Milk Frother Elektryczny Spieniacz do Mleka Elektryczny spieniacz do mleka firmy Bialetti to rewolucja w spienianiu mleka dla miłośników prawdziwego cappuccino. Wyposażony w podwójne sitko, by spienić nawet zimne mleko. W rozmiarach: 115 ml.

346,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Signature French Press Zaparzacz Dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrową przerwą a także odkryć nowe smaki i zapachy aromatycznej kawy. Coffee Pressy to zaparzacze stworzone do przygotowania pysznej, przefiltrowanej kawy, herbaty i herbaty ziołowej. W rozmiarach: 3Cups 0,35 l; 8 Cups 1l. 12 Cups 1,5 l.

129,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Teiera Dzbanek do Herbaty Dzbanek do herbaty zrobiony z wysokiej jakości szkła zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Korpus ze szkła borosilikatowego i zaparzacz ze stali nierdzewnej sprawiają, że jest idealny zarówno do zaparzenia herbaty liściastej jak i herbaty w torebkach.Bialetti Teiera Dzbanek do Herbaty W rozmiaraze: 1 l.

179,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti French Press Joy Zaparzacz French Press JOY marki Bialetti pozwoli przygotować zarówno pyszną kawę, herbatę jak i herbatę ziołową. Posiada nowoczesny wygląd i szklany zbiorniczek z niepowtarzalnym logo marki Bialetti. Pokrywa i uchwyt wykonane są z plastiku, natomiast podstawa wykonana jest z silikonu. Pojemność: 1L.

111,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialett Pour Over Vetro Zaparzacz Szkło Pour Over Vetro to kolejna propozycja zaparzacza marki Bialetti. Elegancko wyglądający szklany zbiorniczek, z nadrukowanym logo firmy, wykonany jest ze szkła borosilikatowego. W rozmiarach: zbiorniczek 1L, sitko 2 tz.

229,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Ceramica Zaparzacz Ceramiczny Ceramiczny Pour Over Ceramica, z którym zapewnimy sobie miłą chwilę przy świeżej kawie, ma klasyczny ośmioboczny kształt, jest wytrzymały i nowoczesny. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

109,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Zaparzacz Plasticovy: W rozmiarach: 2, 4 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

46,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Milk Pitcher Dzbanek na mleko  Idealny Dzbanek, aby podgrzać lub spienić mleko. Wykonany w 100% ze Stali Nierdzewnej. Bialetti Dzbanek do mleka: Pojemność: 300 ml, 500 ml, 750 ml, 1l. Bialetti Dzbanek do mleka z pokrywką: Pojemność: 750 ml. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do...

59,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Bollitore Czajnik na Indukcję Czajnik Bialetti jest niezwykle funkcjonalny ze względu na wyprofilowany dzióbek, który gwarantuje stały i wolny przepływ wody. Pojemność: 1L. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny.  Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

406,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Pour Over Acciaio Zaparzacz Stalowy Pour Over Acciaio to zaparzacz marki Bialetti, który wykonany jest ze Stali Nierdzewnej 18/10. W rozmiarz: 2 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

146,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 23 items