Elektryczne

Elektryczne kawiarki G.A.T

Elektryczne 

There are 4 products.
GAT Vintage Kawiarka

Gat Vintage Kawiarka Elektryczna Elektryczna kawiarka Vintage firmy Gat Spa jest bez wątpienia jedną z tych, którym nie brakuje wyrafinowanego i eleganckiego designu. Jest wzbogacona o cyfrowy wyświetlacz, który pomoże Ci zaplanować i ustawić parzenie kawy kiedy tylko zechcesz. W rozmiarach: 4, 6 TZ.Wymaga: energii elektrycznej 220-240 v.

349,00 zł
Gat Nerissima Kawiarka...

Gat Nerissima Kawiarka Elektryczna Kawiarka Nerissima to elektryczna wersja kawiarki 9issima. Wykonana z Aluminium pomalowanego odporną farbą w kolorze czarnym. W rozmiarach: 4, 6 TZ. Rozmiar 4 TZ również na saszetki. Wymaga: energii elektrycznej 220-240 v. Kolory kawiarek na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości.

299,00 zł
Gat Gaia Kawiarka...

Gat Gaia Kawiarka Elektryczna Elektryczna kawiarka linii Gaia firmy Gat Spa jest pomysłowym projektem, bazującym na minimalistycznym stylu elementów, które nadają jej prosty kształt. To te właśnie elementy czynią kawiarkę Gaia wspaniałą i unikalną tak jak kawa, kórą dzięki niej zaparzysz. W rozmiarach: 6/4 TZ. Wymagana moc 220-240 v.

269,00 zł
Gat Splendida Kawiarka...

Gat Splendida Kawiarka Elektryczna Kawiarka Splendida firmy Gat Spa charakteryzuje się ekskluzywnym i unikalnym stylem dzięki połączeniu Aluminium i imitacji drewna, co czyni ją bardziej wyszukaną. W rozmiarach: 4 i 6 tz. Wymagana moc 220-240 v.

279,00 zł
Showing 1 - 4 of 4 items