Kubki & Filiżanki

Kubki & Filiżanki 

There are 32 products.
na stronie

Tognana Nordic White Kubek 360 ml Tognana Nordic White to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic White .

22,48 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Gipsy Soft Komplet 6 Filiżanek do Kawy z Podstawkami 80 CCTognana Gipsy Soft to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej porcelany. Styl rustykalny wprowadzi świeżość na twoim stole.

133,72 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Gipsy Soft Komplet 6 Filiżanek do Herbaty z Podstawkami 250 CCTognana Gipsy Soft to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej porcelany. Styl rustykalny wprowadzi świeżość na twoim stole. Wszystkie elementy zestawu obiadowego można bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Naczynia można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w ozdobne pudełko.

174,43 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Gipsy Soft Kubek 330 MlTognana Gipsy Soft to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej porcelany. Styl rustykalny wprowadzi świeżość na twoim stole. Wszystkie elementy zestawu obiadowego można bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Naczynia można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w ozdobne pudełko.

20,66 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Nordic Grey Kubek 360 ml Tognana Nordic Grey to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic Grey.

22,48 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Graphic Komplet 6 Filiżanek do Herbaty z Podstawkami 200 CC Tognana Graphic to linia wykonana z białej porcelany, każdy z elementów kompletu jest w innym wzorze. Miejski styl porcelany Graphic z pewnością wpasuję się do nowoczesnych jak i tych bardziej tradycyjnych wnętrz.

190,87 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Graphic Komplet 6 Filiżanek z Podstawkami Coffee 80 CC Tognana Graphic to linia wykonana z białej porcelany, każdy z elementów kompletu jest w innym wzorze. Miejski styl porcelany Graphic z pewnością wpasuję się do nowoczesnych jak i tych bardziej tradycyjnych wnętrz.

125,33 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Graphic Kubek 320 ml Tognana Graphic to linia wykonana z białej porcelany, każdy z elementów kompletu jest w innym wzorze. Miejski styl porcelany Graphic z pewnością wpasuję się do nowoczesnych jak i tych bardziej tradycyjnych wnętrz.

20,05 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Medina Komplet 6 Filiżanek z Podstawkami Coffee 80 CC Medina to linia wykonana z wysokiej jakości porcelany. Charakteryzuje się wymyślnym designem, który jest oryginalny i zabawny. Styl i jakość to dwa słowa określające najlepiej tę linię. Elementy zestawu można bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Naczynia można też myć w zmywarce....

130,74 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Metropolis Komplet 6 Filiżanek z Podstawkami Coffee 80 CC Metropolis to linia wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej porcelany. Charakteryzuje się „miękkimi” liniami. Jest prosta a jednocześnie elegancka. Filiżanki dostępne w rozmiarze: 80 ml.

127,94 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Golf Komplet 6 Filiżanek z Podstawkami Coffee 90 CC Golf to linia wykonana z wysokiej jakości, ponadczasowej białej porcelany. Charakteryzuje się wyrafinowaną teksturą nawiązującą do tekstury piłeczki golfowej. Jest elegancka i wykonana z dużą dbałością. Filiżanki dostępne w rozmiarze: 90 ml.

133,72 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Sophy Kubek 320 CC Sophy to linia wykonana z porcelany, która jest idealna na współczesny stół. Jest elegancko udekorowana szykownymi roślinnymi motywami. Zestaw jest zapakowany w ozdobne pudełko. Filiżanki Sophy w rozmiarze: 320 ml

22,48 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 32 items