Promocje

Firma SCAPOL została założona w 1992 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów kuchennych i stołowych.

Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu, na naszych Partnerów wybieramy czołowych producentów, marki włoskie oraz firmy o ugruntowanej pozycji, które są uznawane na rynku za swoją niezawodność i jakość.

W ciągłym i nieustającym rozwoju, od ponad trzydziestu lat, naszym celem jest poszukiwanie i oferowanie innowacyjnych, użytecznych i efektywnych produktów oraz marek, stanowiących istotną pomoc w codziennym życiu w kuchni, akcentując wyobraźnię i wyjątkowość.

SCAPOL od zawsze koncentruje się na potrzebach i zadowoleniu Klienta, oferując konkretne i właściwe odpowiedzi na każdą potrzebę.

Zespół SCAPOL nieustannie dąży do osiągania wysokich standardów obsługi. Mocno wierzymy w koncept rzetelności, poprawności i skuteczności. Wizja, którą dzielimy się z naszymi Klientami i Partnerami, pozwoliła nam na przestrzeni lat zbudować i utrzymywać relacje, które są kwintesencją naszej Firmy.

W naszym procesie dążymy do doskonalenia w zakresie zrównoważonego rozwoju, w spójności z ochroną środowiska i dbałością o zdrowie konsumentów.

Dziękujemy Państwu za poświęcony nam czas i zapraszamy do złożenia wizyty na naszej stronie!