3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 24 Szt Ryby i Owoce 2.0 mm

Nowy

3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 24 Szt Ryby i Owoce 2.0 mm


  Widelec do Ryb 6 Szt

  Noż do Ryb 6 Szt

    Nóż do Owoców Kuty 6 Szt

   Widelec do Owoców 6 Szt

Zestaw ten ma dopełnić jeden z pozostałych zestawów w linii 2,5 mm lub 2,00 mm. Jest idealny, gdy w niedzielę masz gości na obiad lub zasiadasz z rodziną - zadziwisz ich wyrafinowanymi i doskonałymi sztućcami dobranymi do każdego...

Towar dostępny

274,96 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

3V Venosta Zestaw Boston Sztućce 24 Szt Ryby i Owoce 2.0 mm

Zestaw ten ma dopełnić jeden z pozostałych zestawów w linii 2,5 mm lub 2,00 mm. Jest idealny, gdy w niedzielę masz gości na obiad lub zasiadasz z rodziną - zadziwisz ich wyrafinowanymi i doskonałymi sztućcami dobranymi do każdego rodzaju serwowanego posiłku.

Zestaw wysokiej jakości sztućców całkowicie made in Italy, polerowana stal nierdzewna 18/C. Nasze luksusowe sztućce mają noże z rewelacyjnym ostrzem, dzięki któremu możesz łatwo kroić mięso lub inne potrawy. W linii znajdziesz wiele innych rodzajów sztućców, takich jak do ryb, deserowych lub do serwowania. Mamy dwa rodzaje kutego noża stołowego, oba są przeznaczone do cięcia twardych potraw, jedyną różnicą jest kształt noża do steku, który jest bardziej wrzecionowy.

Sztućce linii Boston są wykonane w całości ze stali nierdzewnej 18/10najwyższej jakości i są dostępne w dwóch grubościach: 2mm i 2.5mm. Sztućce Boston mają modny i nowoczesny design, są idealne dla młodych par szukających świeżości. Łyżki i widelce linii Boston są dostępne w obu wesrsjach: 2mm i 2.5mm. Idealne na każdy stół, sztućce Boston oferują dotyk elegancji na każdym bankiecie i ceremonii. Są również bardzo cenione przez hotele i restauracje. Nasze sztućce dodadzą młodzieńczego wizerunku Twojemu hotelowi, firmie cateringowej oraz jadalni.

Cechy linii Boston:

Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm i 2.5mm.
Polerowane przez szczotkowanie.

Na specjalną prośbę klienta:
Stal nierdzewna 18/10 o grubości 2mm.
Stal nierdzewna 18/C o grubości 2mm.

Polerowane przez obróbkę wibrościerną.
Nóż Kuty.

Możliwośc personalizacji.

Produkty Powiązane