Aluminiowe 

W kategorii jest 21 produktów.
na stronie
Bialetti Aeternum Aeterna Kawiarka

Bialetti Aeternum Aeterna Kawiarka Z kawiarką Aeterna parzenie kawy stanie się codziennym, przyjemnym rytuałem. Estetycznie wykonana, z połyskującego aluminium wzbogaci każdy stół. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 tz.

37,53 zł
Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ.

36,95 zł
Bialetti Aeternum Elegance Kawiarka

Bialetti Aeternum Elegance Kawiarka Twoja chwila z kawą w stylowej odsłonie. Doświadczenia związane z kawą to smak, aromat, ale także piękno i oryginalność w sposobie zaparzenia. W rozmiarach: 1, 3, 6tz

43,62 zł
Bialetti Brikka Kawiarka

Bialetti Brikka Kawiarka Kawiarka Brikka została całkowicie wykonana z aluminium. Spośród innych kawiarek wyróżnia ją system ciśnieniowy tworzący na kawie piankę podobną do tej przy prawdziwym esspresso. W rozmiarach: 2, 4 TZ.

140,00 zł
Bialetti Dama Gran Gala Kawiarka

Bialetti Dama Gran Gala Kawiarka Kawiarka dodająca kreatywności. Kawiarka Dama Gran Gala łączy pasję do kawy z modnym designem. Wyrafinowany wygląd w modnym i eleganckim kształcie. Kawiarka Dama Gran Gala Bialetti została stworzona z aluminium z lakierowanym na czarno dolnym zbiornikiem. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 Tz.

158,00 zł
Bialetti Fiammetta Fluo Kawiarka

Bialetti Fiammetta Fluo Kawiarka Modna strona kawy. Funkcjonalna I modna kawiarka w żywych kolorach. Kawiarka o nowoczesnym designie I znakomitym wykonaniu. Fiammetta Fluo to kawiarka Aluminiowa, która doda koloru każdemu dniu. Modne wykończenie całości zapewni Twojej kuchni coś niezwykłego. W rozmiarach: 1, 3 TZ.

67,73 zł
Bialetti Fiammetta Kawiarka

Bialetti Fiammetta Kawiarka Modna strona kawy. Funkcjonalna I modna kawiarka w żywych kolorach. Kawiarka o nowoczesnym designie I znakomitym wykonaniu. Fiammetta to kawiarka Aluminiowa, która doda koloru każdemu dniu. Modne wykończenie całości zapewni Twojej kuchni coś niezwykłego. W rozmiarach: 1, 3 TZ.

67,73 zł
Bialetti Mini Expres Color Kawiarka Zestaw

Bialetti Mini Express Color Kawiarka Zestaw Perfekcyjna kawiarka zaprojektowana by odkrywać przyjemność smaku kawy we dwoje. Kawiarka Mini Express Color zaprojektowana z myślą o spotkaniu w przerwie na kawę. Aromatyczna kawa serwowana jest prosto do filiżanek, które stoją na specjalnej, podgrzewającej je aluminiowej podkładce. W rozmiarze: 2 TZ z 2...

136,50 zł
Bialetti Mini Express Cuore Zestaw

Bialetti Mini Express Cuore Kawiarka Zestaw Perfekcyjna kawiarki zaprojektowana, by odkrywać przyjemnośc smaku kawy we dwoje. Kawiarka Mini Express Cuore zaprojektowana z myślą o spotkaniu w przerwie na kawę. Aromatyczna kawa serwowana jest prosto do filiżanek, które stoją na specjalnej, podgrzewającej je aluminiowej podkładce. Kawiarka Mini Express 2 tz...

155,00 zł
Bialetti Moka Express Black & White Kawiarka

Bialetti Moka Express Black & White Kawiarka W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ. Kolory kawiarek na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości.

181,29 zł
Bialetti Moka Express Hypnotic Black Kawiarka

Bialetti Moka Express Black Hypnotic Kawiarka Klasyczna ikona, jaką jest KawiarkaMoka Express Black Hypnotic w nowej błyszczącej odsłonie w kolorze czarnym, doda Twojej kuchni elegancji. Czerń doskonale współgra z każdym kolorem i nada Twojej chwili z kawą dotyku elegancji. W rozmiarach: 1, 3 oraz 6 tz.

126,00 zł
Bialetti Moka Express Italia Kawiarka

Bialetti Moka Express Italia Kawiarka Bialetti Moka Express Italia stworzona została jako wyraz uznania dla kraju, z którego wywodzi się marka Bialetti. W rozmiarach: 1, 3 , 6 TZ. Prosimy o wpisanie e –maila, abyśmy mogli  poinformować Cię jak tylko produkt będzie dostępny. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

157,96 zł
Showing 1 - 12 of 21 items

Aluminiowe Kawiarki i zaparzacze do kawy Bialetti