SCAPOL jest wyłącznym dystrybutorem marki BIALETTI w Polsce

Aluminiowe 

There are 45 products.
na stronie

Bialetti Moka Express Kawiarka Włoska Ikona od 1933 roku oraz bezsprzeczny symbol stylu Made in Italy i jakości na całym świecie. Kawiarka Moka Express gwarantuje tradycyjny rytuał parzenia kawy wraz z możliwością przygotowania prawdziwej włoskiej kawy. W rozmiarach: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12 oraz 18 TZ.

92,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Mukka Express Kawiarka Kremowe cappuccino, takie jak w Twojej ulubionej kawiarni. Kawiarka Mukka Express to jedyna kawiarka, która pozwoli Ci stworzyć błyskawiczne cappuccino w Twoim domu. W rozmiarze: 2 TZ.

289,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Dama Glamour Kawiarka Bialetti Dama Glamour to kawiarka aluminiowa, której uchwyt i rączka uzupełnina metalowymi elementami zostały wykonane z antypoślizgowego, odpornego na temperaturę silikonu zapewniającego stabilny i pewny uchwyt. W rozmiarze: 3 TZ.Kolory kawiarek na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości. Bialetti Dama Glamour to ,

145,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Moka Express Black & White Kawiarka W rozmiarach: 1, 3, 6 TZ. Kolory kawiarek na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości.

146,29 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Moka Induction White Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. W rozmiarach: 3 oraz 6 tz.

182,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Dama Gran Gala Kawiarka Kawiarka dodająca kreatywności. Kawiarka Dama Gran Gala łączy pasję do kawy z modnym designem. Wyrafinowany wygląd w modnym i eleganckim kształcie. Kawiarka Dama Gran Gala Bialetti została stworzona z aluminium z lakierowanym na czarno dolnym zbiornikiem. W rozmiarach: 1, 2, 3, 6 Tz.

150,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Dama Vanity Kawiarka Kawiarka Dama Vanity marki Bialetti wykonana jest w całości z aluminium. Rączka oraz uchwyt kawiarki został zrobiony z odpornego na temperaturę oraz ekstremalnie wytrzymałego materiału syntetycznego Girlamid. W rozmiarach: 1, 3 Tz.

140,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Moka Induction Gold Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. W rozmiarach: 3 oraz 6 tz.

182,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Moka Induction Anthracite Kawiarka na Indukcję Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, pierwsza kawiarka Moka, którą można również stosować na płytach indukcyjnych. W rozmiarach: 3 oraz 6 tz.

182,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Dama Glamour Kawiarka: Bialetti Dama Glamour to kawiarka aluminiowa, której uchwyt i rączka uzupełnina metalowymi elementami zostały wykonane z antypoślizgowego, odpornego na temperaturę silikonu zapewniającego stabilny i pewny uchwyt. W rozmiarze: 3 TZ. Kolory kawiarek na zdjęciach mogą się różnić od tych w rzeczywistości.

146,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Allegra Kawiarka Kawiarka Allegra łączy fantastyczne kolory z iście kamienną trwałością. To świetna kombinacja nowoczesności połączona z klasyczną ośmioboczną podstawą kawiarki Moka Express. W rozmiarach: 3, 6 TZ.

81,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Moka Ekspress Color Kawiarka Bialetti Moka Color to specjalna edycja Moka Express. Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Klasyczny, niezmieniony przez dziesięciolecia kształt będzie oryginalnym elementem każdej kuchni. W rozmiarach: 3, 6 TZ.

156,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 45 items