SCAPOL jest wyłącznym dystrybutorem marki BIALETTI w Polsce

Patelnia Głęboka 

There are 15 products.
na stronie

Bialetti Maestro Gourmet Patelnia Głęboka. Patelnia Głęboka w rozmiarze: 32 cm, grubość dna 3,8 mm.

299,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Energy Corallo Pokrywką. Pokrywa w rozmiarze: 16, 18, 20, 24 cm.

24,87 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Donatello Petravera Patelnia Głęboka na Indukcję Twarde jak kamień, naczynia kuchenne Donatello Petravera łączą w sobie zarówno harmonię jak i innowację. Kamienna powłoka Petravera cechuje się nieprzywieraniem oraz gwarantuje wysoką trwałość, łatwość i szybkość czyszczenia. Saltapasta Wok w rozmiarze: 28 cm.

179,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Impact Induction Patelnia Głęboka z Pokrywką na IndukcjęInnowacja XXI wieku. Patelnia w rozmiarze: 30 cm.

149,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Energy Gold Pokrywka Indukcyjna gama Bialetti Energy Gold to przede wszystkim innowacyjna i doskonała wydajność podczas każdej pracy. Pokryta wewnątrz nowoczesną technologicznie strukturą w kształcie plastrów miodu HP, chroni przed przywieraniem. Posiada również antyoparzeniową rączkę, zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania. W rozmiarach 20, 24,...

89,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Arancione Pokrywką 24 cm. Gama Bialetti Arancione wykonana jest z aluminium o grubości 3,2 mm, które zapewnia idealne rozprowadzanie ciepła. Nieprzywierająca i odporna na zadrapania wewnętrzna powłoka gwarantuje zdrową kuchnię bez używania dużej ilości tłuszczu. Zewnętrzna powłoka w kolorze pomarańczowa nada Twojej kuchni nowoczesny wygląd.

29,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Leonardo Genius Patelnia Głęboka Dążenie do idealnej równowagi między techniką i kreatywnością odnosi się również do gotowania. Leonardo Genius to gama nieprzywierających produktów, które łączą w sobie praktyczny, wykwintny design i dbałość o detale, co pozwala wydobyć z potraw to co najlepsze. Patelnia Głęboka (z dwoma uchwytami) w rozmiarze 28 cm

192,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Leonardo Genius Pokrywka Dążenie do idealnej równowagi między techniką i kreatywnością odnosi się również do gotowania. Leonardo Genius to gama nieprzywierających produktów, które łączą w sobie praktyczny, wykwintny design i dbałość o detale, co pozwala wydobyć z potraw to co najlepsze, bez względu na to co chcesz przygotować. w rozmiarach: 14,...

89,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Grande Famiglia Petravera Patelnia Głęboka Patelnie Bialetti Grande Famiglia Petravera to połączenie doskonałego stylu linii Bialetti Fiesta Grande oraz jakości linii Bialetti Donatello Petravera. W rozmiarach: 36, 40 cm.

169,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Leonardo Genius Patelnia Głęboka 24 cm W rozmiarze: 24 cm.

161,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Leonardo Plus Patelnia Głęboka z Dwoma Uchwytami na Indukcję Doskonały balans pomiędzy pięknem i kreatywnością. Patelnia Głęboka z Dwoma Uchwytami w rozmiarach: 24, 28, 32 cm.

216,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Impact Induction Plus Bialetti Patelnia Głęboka z Dwoma Uchwytami na Indukcję Zaprojektowany by trwać. Impact Induction Plus to nowy system gotowania i rozwiązanie, które zmieni Twoje życie w kuchni. Patelnia Głęboka z dwoma uchwytami w rozmiarach: 24, 28, 32 cm.

199,00 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 15 items