SCAPOL jest wyłącznym dystrybutorem marki BIALETTI w Polsce

Patelnia do Naleśników 

There are 7 products.

Bialetti Energy Corallo Patelnia na  Indukcję  do Naleśników. Patelnia do naleśników w rozmiarze: 25 cm, grubość dna 3,5 mm.

114,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Red Ceramic Patelnia do Naleśników. Patelnia do naleśników w rozmiarze: 25, 28 cm, grubość dna 3,0 mm.

108,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Impact Induction Patelnia do Naleśników na Indukcję Innowacja XXI wieku. Patelnia w rozmiarach: 25, 28 cm.

130,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Aeternum Simplicity Patelnia do Naleśników na Indukcję Patelnia do naleśników Bialetti Simplicity to oszczędność czasu i idealne przewodzenie ciepła. W połączeniu z ergonomiczną, antypoślizgową, odporną na temperaturę rączką, patelnia staje się perfekcyjna w użytkowaniu. Patelnia do Naleśników w rozmiarze 25 cm.

139,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Energy Gold Patelnia do Naleśników na Indukcję Indukcyjna gama Bialetti Energy Gold to przede wszystkim innowacyjna i doskonała wydajność przy każdej pracy. Pokryta wewnątrz nowoczesną technologicznie strukturą w kształcie plastrów miodu HP, chroni przed przywieraniem. Posiada również antyoparzeniową rączkę, zapewniającą bezpieczeństwo...

149,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Impact Induction Plus Patelnia do Naleśników na Indukcję. Zaprojektowany by trwać. Impact Induction Plus to nowy system gotowania i rozwiązanie, które zmieni Twoje życie w kuchni. Patelnia do naleśników rozmiarach 25, 28 cm.

179,00 zł
0 Recenzja (e)

Bialetti Donatello Petravera Patelnia do Naleśników na Indukcję Twarde jak kamień, naczynia kuchenne Donatello Petravera łączą w sobie zarówno harmonię jak i innowację. Kamienna powłoka Petravera cechuje się nieprzywieraniem oraz gwarantuje wysoką trwałość, łatwość i szybkość czyszczenia. Patelnia do naleśników w rozmiarze: 28 cm.

182,15 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 7 of 7 items