Talerze

Talerze 

There are 52 products.
na stronie

Tognana Nordic White Salaterka 14 Cm Tognana Nordic White to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic White.

25,21 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Nordic White Talerz do Zupy 20 Cm Tognana Nordic White to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic White.

27,97 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Nordic White Talerzyk Deserowy 20 Cm Tognana Nordic White to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic White.

22,80 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Nordic White Talerz Obiadowy 26 Cm Tognana Nordic White to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl, modny kolor w odcieniu szarości to cechy opisujące linie Nordic Grey.

32,23 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Daisy Multicolor Komplet 18 Szt.Tognana Daisy Multicolor to radosne kolory na twoim stole. Tradycja i włoski styl linii Daisy Multicolor oraz wykonanie z mocnej krzemionki sprawi ciprzyjemność z codziennego użytku porcelany. Wykonane z mocnej krzemionki.

319,72 zł
0 Recenzja (e)

Tognana Gipsy Soft Komplet 18 szt.Tognana Gipsy Soft to linia wykonana z wysokiej jakości mocnej porcelany. Styl rustykalny wprowadzi świeżość na twoim stole. Wszystkie elementy zestawu obiadowego można bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Naczynia można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w ozdobne pudełko.

442,80 zł
0 Recenzja (e)
Showing 1 - 12 of 52 items